Tatuaże na rękę. Modne wzory i inspiracje

Tatuaże na rękę to modne rozwiązanie dla fanów tatuaży, którzy chcą wyeksponować swoje "dziary". Szukając pomysłu na tatuaż warto wybrać ten, co do którego nie mamy żadnych wątpliwości, by nie zostać z niechcianym motywem, który trzeba będzie ukrywać lyb przerabiać. O czym warto pamiętać wybierając wzór tatuażu na rękę? Jakie wzory są najmnodniejsze?

Tatuaże na rękę. Jakie są najmodniejsze?

Zanim do wybranego wzoru zaczniemy dopisywać symbolikę warto na konkretny motyw spojrzeć po prostu jak na rysunek. Jaka jest twoja pierwsza reakcja? Czy ten wzór nadal budzi pozytywne skojarzenia? Dobrym pomysłem jest też wydruk planowanego motywu, tak abyśmy mogli od czasu do czasu na niego spojrzeć i sprawdzić, czy po miesiącu tygrys czy smok jako tatuaż na rękę nadal nam się podoba. Wśród najpopularniejszych tatuaży na rękę, które warto wziąć pod uwagę znajdziemy:

  • motywy roślinne - delikatne listki, bluszcz, kwiaty polne i liście monstery 
 
  • ornamenty
 

Wśród tatuaży na rękę bardzo modne są również tatuaże minimalistyczne z różnymi motywami zwierzęcymi, roślinnymi, filmowymi itd. 

Małe tatuaże na rękę. Postaw na minimalizm

Jeśli podobają ci się minimalistyczne tatuaże, zwróć uwagę na modne geomentryczne wzory (szczególnie w formie tatuażu bransoletki), takie jak:

  • strzałka na bazie kilku linii
  • zarys serduszka
  • motyw lansowany przez gwiazd: mały brylant 
  • geometryczny kształt zwierzęcia
 
  • dwie proste gałązki 
  • liczby 
  • inicjały, kropki i kreski
 

Zobacz też: Tatuaż na ramieniu - jak wybrać wzór, który się nie znudzi? W tym roku królują motywy zwierzęce i roślinne

Tatuaże na rękę damskie. A może kolor?

Tatuaż na rękę w kolorze świetnie sprawdzi się także na ręce. Szukając motywu dla siebie zwróć uwagę na motywy kwiatowe, które kolory świetnie uzupełnią lub ulubione motywy z kreskówek. Są na topie i będą się świetnie prezentować. 

 

Tatuaże męski na rękę. A może imię sympatii?

Tatuaż męski na rękę, jaki wybrać? Co powiecie na imię ukochanej osoby? Życie pisze różne scenariusze, obiekt uczuć może się szybko zmienić, jeśli już ktoś czuje bardzo dużą potrzebę aby w ten sposób celebrować swój związek, lepszym rozwiązaniem będzie napis w postaci ogólnego wyznania miłości. Zanim zdecydujesz się na tatuaż z imieniem ukochanej osoby, przypomnij sobie tatuaż Radka Majdana, który podobiznę Dody zmienił w... Indianina. 

Miłosny cytat lub symbol zrozumiały tylko dla was, to rozwiązanie uniwersalne, którego nie trzeba będzie usuwać, jeśli w naszym życiu zajdą zmiany. Tatuaże męskie na rękę kiedyś ograniczały się do wzoru na ramieniu aktualnie bardzo modne, choć wymagające sporo odwagi, są ozdobne litery na wierzchu dłoni. Na topie są także przedramiona i nadgarstki. 

 

 Tatuaże na rękę - cena

Cena tatuażu zależy od wielkości i złożoności grafiki. Mały, minimalistyczny tatuaż to wydatek rzędu 200-300 zł. Im większy, im bardziej wypełniony czy kolorowy, tym wyższa cena, nawet do 700 zł, biorąc od uwagę tylko obszar ręki. Decydując się na studio tatuażu sprawdź opinie o nim i upewnij się, że przestrzega zasad higieny. Nie warto ryzykować wybierając tańsze, ale wątpliwej jakości tatuaże. 

Zobacz też: Łapacz snów: co to takiego? Co oznacza ten motyw w stylu boho?

Zobacz wideo Warto wiedzieć!
Więcej o: