Księżna Kate w modnej sukience z Zary. To model idealny na jesień za mniej niż 200 zł

Księżna Kate po raz kolejny udowodniła, że wcale nie trzeba wydawać zawrotnych kwot, by ubrać się stylowo i z klasą. Ostatnio, żona księcia Williama pokazała się na Instagramie w sukience z popularnej sieciówki. - Uwielbiam księżną Kate ze względu na jej naturalne piękno - komentowali internauci.
Zobacz wideo Księżna Kate w sukience za prawie 8 tys. złotych zaprezentowała nową fryzurę

Nie da się ukryć, że księżna Kate jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Żona księcia Williama zachwyca ponadczasowymi stylizacjami, jednak doskonale orientuje się również w najnowszych trendach. Księżna Kate potrafi w doskonały sposób łączyć ubrania najlepszych światowych projektantów z tymi, które znaleźć można w popularnych sieciówkach. Nic więc dziwnego, że kobiety na całym świecie chętnie inspirują się jej stylizacjami, a ubrania i dodatki, w których pokazuje się księżna Kate, znikają ze sklepowych półek w zaskakująco szybkim tempie. 

Księżna Kate w modnej sukience z Zary

Ostatnio, księżna Kate po raz kolejny zachwyciła swoją stylizacją, w której wystąpiła na krótkim nagraniu opublikowanym na oficjalnym profilu Pałacu Kensington. Filmik dotyczy konkursu plastycznego Hold Still na temat czasu kwarantanny, którego księżna Kate jest jedną z jurorów.

Chciałam bardzo podziękować wszystkim, którzy zgłosili się i wzięli udział. Wielkie podziękowania dla innych sędziów. Ogromnie doceniam czas i poświęcenie, które wykazali dla projektu

- napisała księżna Kate pod filmikiem.

Uwagę na nagraniu zwraca modna stylizacja żony księcia Williama. Zielona sukienka w białe kwiatki to model pochodzący z wiosennej kolekcji popularnej sieciówki Zara, której księżna jest ogromną fanką. Sukienka niestety została już wyprzedana, jednak w najnowszych kolekcjach wielu sieciówek znaleźć można bardzo podobne modele za mniej niż 200 zł, które świetnie sprawdzą się w wielu jesiennych stylizacjach.

 
Więcej o: