Znaki zodiaku, które najczęściej zapadają na jesienną chandrę. Sprawdź, czy należysz do tego grona

Brak słońca, deszczowe i coraz krótsze dni często dają nam się we znaki i psują dobry humor oraz pozytywne nastawienie do życia. Okazuje się jednak, że niektóre znaki zodiaku mają szczególną tendencję do zapadania na jesienną chandrę. Sprawdź, czy twój znak zodiaku należy do tego grona.
Zobacz wideo Jesteś osobą kulturalną czy roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć

Koziorożec

Dla osób spod znaku Koziorożca jesień to najgorszy czas w roku. Brak słońca i deszczowa pogoda sprawiają, że nagle wpadają w zły nastrój i ciężko poprawić im humor. Wówczas Koziorożca najlepiej zostawić samemu sobie. Ten znak zodiaku jesienią potrzebuje trochę czasu tylko dla siebie. Ulubiona herbata, ciepły koc, książka lub film z pewnością poprawą nastrój każdego Koziorożca. 

Wodnik

Zodiakalne Wodniki to osoby, które również nie przepadają za sezonem jesienno-zimowym. Wszystko za sprawą braku takiej ilości aktywności fizycznej, jaka towarzyszy im wiosną i latem. Mniej ruchu i brzydka pogoda sprawiają, że Wodnik staje się nieco bardziej zrzędliwy i humorzasty. Jest jednak sposób na to, by ten znak zodiaku skutecznie poprawił swój nastrój. Aktywność fizyczna - spacery, basen lub siłownia - to klucz do zażegnania jesiennej chandry. 

Ryby

Ryby to niezwykle wrażliwe znaki zodiaku, które szczególnie odczuwają zmiany pogody. Jesienią nawet najdrobniejsze rzeczy potrafią zrujnować im humor, gdyż urastają do rangi ogromnych problemów i kompletnie wyprowadzają Ryby z równowagi. Jesień to czas, kiedy zodiakalne Ryby powinny trenować pozytywne myślenie i panowanie nad emocjami - pomóc w tym może regularna medytacja oraz trening wdzięczności.

Panna

Jesienią Panny bardzo często czują bezsilność i kompletny brak energii. Jesienna szaruga sprawia, że osoby spod tego znaku zodiaku szybciej popadają w zły humor, zapominając o pozytywach, na których powinny się skupić. Sposobem dla Panny na wprawienie się w dobry nastrój jest regularna aktywność fizyczna, a także umilanie sobie długich jesiennych wieczorów ciepłym światłem świec, ulubiona herbatą i gorącą kąpielą.

Więcej o: