Dziennikarka pokazała zdjęcia swoich nóg w dwóch różnych pozach. Trudno uwierzyć, że to ciało tej samej osoby

Media społecznościowe są źródłem kompleksów wielu osób. Danae Mercer - dziennikarka i influencerka - przypomina, że zamieszczane na różnych serwisach posty warto traktować z dystansem.
Zobacz wideo Najlepsze sposoby na pielęgnację dłoni i paznokci:

Profil Danae Mercer, na którym dziennikarka promuje m.in. zdrowy styl życia oraz porusza tematy związane z samoakceptacją, cieszy się w ostatnim czasie coraz większą popularnością. Gdy pisaliśmy o jej działalności w mediach społecznościowych w maju tego roku, obserwowało ją 184 tysiące osób. W ciągu kilku miesięcy grono fanów dziennikarki znacznie się jednak zwiększyło. Obecnie jej profil ma już blisko dwa miliony obserwatorów. Z czego wynika jej sukces? Danae odważnie pokazuje, jak zamieszczane na Instagramie zdjęcia fałszują obraz rzeczywistości. 

Warto zachować dystans

Danae sporo miejsca poświęca tematyce samoakceptacji. Jej posty wyróżniają się na tle innych popularnych profili. Dziennikarka szczególnie często pokazuje, jak ta sama osoba może prezentować się w dwóch innych pozach. Jaki jest jej cel? Udowodnienie obserwatorom, że do publikowanych na Instagramie postów należy podchodzić z dystansem. Ostatnio Danae opublikowała post, na którym obnaża prawdę o idealnych sylwetkach. Zestawiła w nim dwa zdjęcia swoich nóg.

 

Fanka: Uwielbiam twoje posty

Pod postem pojawiły się liczne komentarze obserwatorów. Oto niektóre z nich:

Uwielbiam twój profil. Twoje posty są bardzo pomocne w dzisiejszym świecie!
Dziękuję ci za ten post!
Uwielbiam twoje posty, szczególnie teraz, gdy prawdziwy świat wydaje się nieco nierealny, a zależność od mediów społecznościowych jest coraz większa.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: