Katarzyna Cichopek w modnej sukience na jesień. To model polskiej marki, który jest teraz na wyprzedaży

Katarzyna Cichopek opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie na którym pozuje w modnej, jesiennej stylizacji. Szczególną uwagę zwraca sukienka aktorki, która pochodzi z polskiej marki i jest obecnie przeceniona. Można ją kupić prawie 100 zł taniej!
Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zdradza, jak powstaje Kinga z "M jak Miłość"

Katarzyna Cichopek jest niewątpliwie jedną z popularniejszych aktorek w Polsce, a rozpoznawalność oraz sympatię widzów zyskała głównie dzięki roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość", w którym gra od wielu lat. Katarzyna Cichopek jest również bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 402 tysiące obserwatorów. Na swoim profilu regularnie publikuje zdjęcia zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego, a także chętnie dzieli się swoimi stylizacjami, inspirując obserwujące ją kobiety.

Katarzyna Cichopek w modnej sukience na jesień. To model polskiej marki, który jest teraz na wyprzedaży

Katarzyna Cichopek po raz kolejny pokazała, że ma naprawdę świetne wyczucie stylu. Na swoim Instagramie zaprezentowała pierwszą jesienną stylizację, którą zachwyciła internautów. Podstawą stylizacji jest kobieca sukienka w kwiaty z kopertowym wiązaniem, która pochodzi ze sklepu Loriini i jest wykonany z wiskozy. Obecnie ten model znajduje się na wyprzedaży i kosztuje 360 zł - cena przed obniżką wynosiła 450 zł. Katarzyna Cichopek dobrała do niej zamszowe kozaki przed kolano w kolorze jasnego brązu, jasny kardigan i błękitną torebkę. Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów odnoszących się do stylizacji aktorki:

Pięknie wyglądasz Kasiu
Piękna <3
Przepięknie wyglądasz <3

- czytamy w komentarzach.

 
Więcej o: