Doda pokazała zdjęcie sprzed 15 lat. Jak wyglądała? "Cyrkoniowy tips i fakt, że zasnęłam w solarium"

Doda postanowiła powspominać swoją pierwszą nagrodę, którą otrzymała od publicznośći w 2005 roku i przy okazji opublikowała na Instagramie zdjęcie zrobione właśnie tego dnia. Doda nie powstrzymała się również od komentarza dotyczącego jej wyglądu, czym pokazała prawdziwy dystans do siebie.
Zobacz wideo Doda pokazała, jak trenuje w parku

Doda nieprzerwanie od kilkunastu lat cieszy się ogromną popularnością i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w Polsce. Na przestrzeni tych lat, Doda przeszła ogromną metamorfozę zarówno fizyczną, jak i swojego stylu, a obecnie uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie. Ze swoimi fanami nieustannie pozostaje w kontakcie poprzez Instagram, gdzie regularnie publikuje zdjęcia ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego. Ostatnio, artystka postanowiła przypomnieć jedno z ważniejszych dla niej wydarzeń i opublikowała zdjęcie sprzed 15 lat. Jak zmieniła się przez ten czas?

Doda pokazała swoje zdjęcie sprzed 15 lat. Jak wyglądała, gdy miała 21 lat?

Z okazji 15. rocznicy otrzymania słowika publiczności na festiwalu w Sopocie, Doda podzieliła się z instagramowymi obserwatorami zdjęcie z tamtego wieczoru. W komentarzu do zdjęcia, gwiazda nie tylko podziękowała swoim fanom, którzy wspierają ją od lat, lecz także z dystansem skomentowała swój ówczesny wygląd.

Dziś ważna rocznica! 15 lat temu dostałam dzięki Wam PIERWSZĄ NAGRODĘ MUZYCZNĄ :D słowika publiczności w Sopocie 2005. Do tej pory otrzymałam ponad 100 nagród - wszystkie dzięki fanom, żadnej od Jury. jak myślicie o czym to świadczy? ps: Z Całego serca jeszcze raz Wam dziękuję! Ta nagroda otworzyła mi drzwi do "moich 5 min", które trwają do dziś :) ps2: Na zdjęciu mam 21 lat i spuszczam zasłonę milczenia na mój perłowy make-up oraz cyrkoniowy tips... i fakt, że zasnęłam w solarium

- napisała Doda pod zdjęciem.

 

Trzeba przyznać, że metamorfoza, którą przeszła Doda jest naprawdę imponująca. Nie zapominajmy jednak, że wówczas była taka moda i w podobnych stylizacjach oraz makijażu (na czerwonym dywanie) pojawiało się wiele gwiazd Hollywood.

Kochana, chyba każda z nas w tamtych czasach lubiła pospać w solarium. Bądźmy jak winko
Nawet nie wiesz jak bardzo mi się wtedy podobały te paznokcie, wyznaczałaś trendy, to był hit
To były czasy solarium, błyszczących długich tipsów, skąpych ciuszków, mocnych błyszczących makijaży, cekinów, cyrkonii itp. :) prawie każda z nas to przerabiała :D jak przeglądam swoje zdjęcia z tych czasów, to mi się śmiać chce

- czytamy w komentarzach pod postem.

Więcej o: