4 znaki zodiaku, które są największymi łakomczuchami. Te osoby wiedzą, czym jest dobra kuchnia

Wiele osób wierzy w to, że przypisany znak zodiaku ma w jakimś stopniu wpływ na każdego z nas. Okazuje się, że znaki zodiaku mogą nie tylko determinować cechy charakteru, lecz także zamiłowanie np. do dobrego jedzenia. Z przymrużeniem oka przedstawiamy znaki zodiaku, które najczęściej są największymi łakomczuszkami.
Zobacz wideo Jaką jesteś osobą? Prawda może zaskoczyć

Ryby

Dobra kuchnia to nieodłączny element życia codziennego osób spod znaku Ryb. Testowanie nowych, ciekawych i niepowtarzalnych smaków to czynność, która szybko potrafi poprawić humor zodiakalnej Ryby. Ulubiony film z dużym kubełkiem lodów to sposób niejednej kobiety spod znaku Ryb na jesienną chandrę. Chcesz zjeść na mieście coś dobrego? Zapytaj Rybę o polecenie, a z pewnością nie pożałujesz. 

Wodnik

Dla zodiakalnych Wodników jedzenie to nieustająca kulinarna przygoda. U nich uda w kuchni nie istnieje. Ekstrawaganckie dania i szokujące połączenia składników to domena osób spod tego znaku. Restauracja w ciemności lub na wysokościach to coś właśnie dla odważnych Wodników.  

Lew

Osoby spod znaku Lwa uwielbiają dobrze zjeść. Nie zadowoli ich jednak fast-food, czy mała przekąska. Lwy lubią konkretne dania, którymi są w stanie najeść się do syta. Osoby spod tego znaku uwielbiają celebrować posiłki w gronie rodziny oraz przyjaciół - to dla nich jeden z ulubionych sposobów spędzania czasu.

Baran

Zodiakalne Barany uwielbiają smacznie zjeść, jednak nie dla nich tradycyjne pory posiłków. Ilość posiłków również nie gra roli - ważne, by było smacznie. Kiedy Baran ma ochotę coś zjeść, robi to, nie zważając na to, która jest godzina i jaki posiłek "powinno się" właśnie zjeść. Śniadanie o 13, a kolacja o 23? Dla osób spod znaku Barana nie ma w tym nic dziwnego.

Więcej o: