Ewa Chodakowska pokazała nagranie swojej sylwetki Instagram vs. rzeczywistość. "Tutaj nie ma tanich sztuczek"

Ewa Chodakowska, na fali modnych postów pojawiających się w social mediach "Instagram vs. rzeczywistość", postanowiła opublikować swoją wersję. Na profilu, podzieliła się filmikiem, na którym pokazała, jak wygląda jej ciało w internecie, a także w rzeczywistości.
Zobacz wideo Ewa Chodakowska pokazuje swoje ciało jako motywację

W ostatnim czasie, coraz popularniejsze na Instagramie stały się posty pokazujące różnicę między tym, co widzimy w sieci, a tym, jak to wygląda w rzeczywistości. Najczęstszymi tego typu postami są zdjęcia sylwetek, które publikuje coraz więcej popularnych influencerek. Takimi postami, dziewczyny chcą zwrócić uwagę tym, że to, co widzimy w mediach społecznościowych, nie zawsze ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, a wręcz idealne sylwetki są często wynikiem odpowiedniej pozy. Ewa Chodakowska również postanowiła opublikować taki post, jednak w przypadku trenerki porównanie wygląda nieco inaczej.

Ewa Chodakowska pokazała nagranie swojej sylwetki Instagram vs. rzeczywistość

Ewa Chodakowska może pochwalić się nienaganną sylwetką, która jest efektem wieloletnich treningów oraz zdrowego stylu życia. Ku motywacji, udostępniła na Instagramie filmik, na którym pokazała, że w jej przypadku ciało na Instagramie wygląda dokładnie tak samo, jak w rzeczywistości. 

- W dobie modnych postów: "insta vs rzeczywistość", wrzucam post INSTA = RZECZYWISTOŚĆ. Poza granicami Polski jestem często zaczepiana na plaży przez entuzjastyczne kobiety: "Co zrobić, żeby mieć takie ciało?" - To bardzo proste! - odpowiadam ciepło i dostrzegam błysk w oku rozmówczyni. - Naprawdę? Jak? - głos pełen nadziei leci intonacją w górę.. - TRENING, ZDROWE ODŻYWIANIE i REGENERACJA - dumnie oznajmiam! I wtedy cały entuzjazm pryska jak bańka mydlana... "A... no tak... racja. KURTYNA. A no tak Kochana, tutaj nie ma tanich sztuczek, złotych środków, magicznych pigułek. Skrótów też nie ma. Moje ciało jest moją wizytówką mojego STYLU ŻYCIA <3 Jestem wierna swoim programom treningowym i zdrowej, dobrze zbilansowanej diecie. To co widzisz tutaj, zobaczysz też w realu <3 Dla sceptycznych (a tych nie brakuje) wrzucam filmik - napisała Ewa Chodakowska.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów i komentarzy od zachwyconych fanów:

Jak dla mnie bomba 
Petarda
Piękna!!!! A w realu jeszcze piękniejsza
No i pozamiatane <3

- czytamy.

Więcej o: