Trwa promocja w Rossmannie. Przeceny nawet o 60 procent! 4 perełki, które warto teraz kupić

Jak wynika z przeprowadzonych niedawno badań, Polki najchętniej kupują kosmetyki w czasie promocji. Teraz jest ku temu doskonała okazja. Do 15 września trwa promocja w Rossmannie.

Jak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Picodi.com, przeciętna Polka wydaje na kosmetyki około 1414 zł w ciągu roku. Poza tym zazwyczaj tego typu zakupów dokonuje w czasie promocji. Nie dziwi więc fakt, że wyprzedaże, które sieć drogerii Rossmann wprowadza co kilka miesięcy, wzbudzają aż takie zainteresowanie. 

Rossmann promocja: zasady

Obecna promocja w sieci drogerii Rossmann trwa do 15 września. Zostały nią objęte m.in. perfumy, kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe oraz różne produkty codziennego użytku. Niektóre z nich zostały przecenione nawet o 60 procent. Oto pięć perełek kosmetycznych, w które naszym zdaniem warto teraz zainwestować. 

Zobacz wideo Jak wykonać prosty i efektowny makijaż?

Rossmann promocja: Missha M, Perfect Cover

Missha M Perfect Cover to światowy bestseller, który do tej pory można było nabyć głównie w sklepach internetowych. Od jakiegoś jest dostępny jednak także w Rossmannie. Jeśli chcesz sprawdzić, czy taka formuła ci odpowiada, teraz jest ku temu doskonała okazja. Słynny krem BB kosztuje 17,49 zł. 

Rossmann promocja: Błyszczyk Bourjois 3D 

Kolejny produkt cieszący się ogromną popularnością, który został objęty promocją, to błyszczyk 3D marki Bourjois. Obecnie kupicie go za 19,99 zł (wcześniejsza cena to 40 zł). 

Rossmann promocja: Max Factor False Lash Effect

Mamy także dobrą wiadomość dla fanek tuszu do rzęs False Lash Effect. Słynny produkt marki Max Factor także jest objęty promocją. Został przeceniony z 59,99 zł na 29,99 zł. 

Rossmann promocja: Bourjois, Rouge Fabuleux

Bourjois Rouge Fabuleux to jedna z najlepiej ocenianych przez internautki pomadek. W regularnej cenie zapłacimy za nią 60,99 zł. Do 15 września w Rossmannie kupimy ją za 29,99 zł. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: