Monika Zamachowska pokazała zdjęcie bez retuszu. "Żebyście mogli policzyć wszystkie zmarszczki"

Monika Zamachowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie bez retuszu. Gwiazda odpowiedziała tym na ostatnie zamieszanie związane z udostępnioną przez nią fotografią z użyciem wygładzającego filtra. - Wygląda Pani prześliczne. Młodo i bardzo kobieco - komentują fani.
Zobacz wideo Monika Zamachowska o zabiegach medycyny estetycznej

Monika Zamachowska jest bardzo aktywna na Instagramie i regularnie publikuje na swoim profilu zdjęcia oraz przemyślenia na różne tematy. Ostatnio, spore poruszenie w sieci wywołało udostępnione przez nią zdjęcie z samochodu, na którym użyła wygładzającego filtra. Teraz, w odpowiedzi na ostatnie komentarze, pokazała zdjęcie bez żadnego retuszu.

Monika Zamachowska pokazała na Instagramie zdjęcie bez retuszu

- Drodzy! Szanowni! W związku z dużym oburzeniem na „pończochę”, którą wyprasowałam sobie ostatnio, trochę niechcący, buźkę (stało się tak z powodu moich wciąż słabych kompetencji w mediach społecznościowych, ale już wyrzuciłam tę piekielną apkę) dzisiaj, zgodnie z obietnicą dla @jastrzabpost.pl , zamieszczam moje zdjęcie bez retuszu, żebyście mogli policzyć wszystkie zmarszczki i spokojnie rozpoznać prawie pięćdziesięcioletnią kobietę, która już niedługo, zgodnie z zasadami tego smutnego świata, stanie się przezroczysta. Bardzo Was wszystkich pozdrawiam i życzę młodości. Wasza M. - napisała Monika Zamachowska pod postem.

 

Na reakcję fanów nie trzeba było czekać. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

Pani Moniko! Niech kto mówi co chce! Fifty is not old! :D...i tego się trzymajmy!
Ludzie to faktycznie maja problemy prawda? Pięknie Pani wyglada i przed prasowaniem pończochy i po
Nie ma co się przejmować zmarszczkami. Naturalne jest piękne 
Wygląda Pani prześliczne. Młodo i bardzo kobieco

- piszą internauci.

Więcej o: