Księżniczka Eugenia publicznie pokazała niedoskonałości na swoim ciele. "Bądźmy dumni z naszych blizn!"

Księżniczka Eugenia opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pokazała dużą bliznę znajdującą się na jej plecach. - Bądźmy dumni z naszych blizn! - zaapelowała do internautów. Odzew internautów pod postem był zaskakujący.
Zobacz wideo Wpadki na królewskich ślubach Windsorów

Księżniczka Eugenia jest jedną z bardziej lubianych kobiet w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Mimo mniejszej popularności niż księżna Kate, Eugenia również jest wzorem do naśladowania dla wielu kobiet na całym świecie. Jak na księżniczkę XXI wiek przystało, wnuczka królowej Elżbiety II jest bardzo aktywna na Instagramie. W social mediach regularnie dzieli się swoją działalnością związaną z byciem członkiem rodziny królewskiej, a także porusza wiele ważnych kwestii związanych m.in. ze zdrowiem.

Księżniczka Eugenia publicznie pokazała niedoskonałości na swoim ciele

Trend pokazywania w social mediach nieidealnego ciała staje się coraz popularniejszy. Coraz chętniej przyłączają się do niego również znane nazwiska. Jakiś czas temu, z okazji międzynarodowego dnia wiedzy o skoliozie, księżniczka Eugenia opublikowała na Instagramie zdjęcie prezentujące dużą bliznę, którą ma na swoich plecach.  

Chciałam tylko podzielić się swoją blizną i zachęcić każdego, kto przeszedł przez coś podobnego, do podzielenia się ze mną swoimi. Bądźmy dumni z naszych blizn!

- napisała pod fotografią.

 

Post spotkał się z ogromnym odzewem internautów, którzy podziękowali księżniczce Eugenii za poruszenie tego tematu oraz jej odwagę:

Jesteś tak odważna, że podzieliłaś się swoją historią i blizną <3
Dziękuję, że podzieliłaś się swoją historią
Jesteś cudowną osobą!

- czytamy w komentarzach.

Więcej o: