Polska gwiazda wyszła na spacer po Warszawie w stroju jednorożca. W szpilkach! Nagranie robi furorę w sieci

Monika Goździalska po raz kolejny udowodniła, że ma ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. Gwiazda przebrała się za różowego jednorożca i w takim stroju wybrała na spacer po Warszawie.

Monika Goździalska dała się poznać szerszej publiczności w 2002 roku, kiedy to wzięła udział w trzeciej edycji popularnego show Big Brother. Gwiazda pojawiła się w nim ponownie, po sześciu latach, z tymże wtedy była to już wyjątkowa edycja programu - VIP. Monika Goździalska ma na swoim koncie również udział w innym programie, tym razem kulinarnym. Co więcej, gwiazda wygrała pierwszą edycję show emitowanego przez TVN, czyli "MasterChefa".

Zobacz wideo Uczestnicy Big Brothera w jacuzzi

Monika Goździalska przebrała się za różowego jednorożca i tak wyszła na ulice Warszawy. Jej filmik robi furorę w sieci

Od kilku lat Monika Goździalska jest bardzo aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych, na których nie boi się otwarcie i szczerze wyrażać opinie. Dzięki swojej autentyczności ma ogromną rzeszę fanów, których liczba sukcesywnie się powiększa. Na Instagramie Moniki Goździalskiej możemy posłuchać, jak np. otwarcie krytykuje popularne kosmetyki za ich słabą jakość w stosunku do zbyt wysokiej ceny. 

Monika Goździalska kochana jest również za swoje ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. Gwiazda wielokrotnie publikowała zdjęcia czy nagrania, na których pokazywała, jak bardzo jest wyluzowana, dając swoim fanom powody do radości. Nie inaczej było i tym razem.

Monika Goździalska jakiś czas temu opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, na którym widzimy ją, jak w przebraniu słodkiego, różowego jednorożca, przemierza ulice Warszawy. I to w szpilkach! Filmik bardzo szybko stał się hitem internetu. Właśnie okazało się, że jego zasięg wyszedł nawet poza granice Polski i dotarł do naszych zachodnich sąsiadów. Monika Goździalska pochwaliła się, że jej wideo robi furorę również na forach w Niemczech. Gratulujemy i czekamy na więcej!

Filmik dostępny jest na profilach w mediach społecznościowych Moniki Goździalskiej: na Instagramie oraz na Facebooku. Możecie go zobaczyć TUTAJ. Nagranie ma już prawie 60 tysięcy wyświetleń na Instagramie.

Więcej o: