26-latka schudła ponad 30 kg. Teraz zdradza, jak to osiągnęła. Spektakularna metamorfoza!

26-letnia Georgia Malbrough dwa lata temu podjęła decyzję, że zacznie walczyć o lepszą sylwetkę i tym samym zdrowie. Do tej pory kobieta schudła z ponad 90 kilogramów do 58. Teraz swoją metamorfozą chce motywować innych.

Georgia Malbrough ma 26 lat i pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. W 2018 roku kobieta urodziła trzecie dziecko i to właśnie wtedy postanowiła zmienić swój tryb życia. Decyzję tę podjęła w momencie, gdy jej waga wskazywała nieco ponad 90 kilogramów.

Obecnie Georgia Malbrough waży ok. 58 kilogramów. Przez dwa lata kobieta przeszła ogromną metamorfozę, którą teraz chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Przy okazji zdradza również, jak udało jej się osiągnąć taką sylwetkę.

Zobacz wideo

Georgia Malbrough ważyła ponad 90 kilogramów. Teraz zdradza, jak udało się jej schudnąć 30 kilogramów

Georgia Malbrough przez większość życia miała nadwagę. Do diametralnej zmiany swojej codziennej rzeczywistości, trybu, w jakim funkcjonowała i co za tym idzie sylwetki podeszła rozsądnie i bez pośpiechu.

Na początku wprowadziła częste spacery, których dystanse stopniowo wydłużała. To właśnie taka metoda małych kroczków pozwoliła kobiecie osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Ogromną motywacją do dalszej pracy były pierwsze efekty, czyli chudnięcie. W dodatku wraz ze spadającymi kilogramami Georgia Malbrough zyskiwała większą pewność siebie.

Po pewnym czasie kobieta zdecydowała się na regularne treningi na siłowni: sześć razy w tygodniu. Zmieniła również swoją dietę na bardziej zdrową, a także zaczęła pić dużo więcej wody. Jak sama przyznaje, wcześniej dość często doprowadzała swój organizm do niezdrowego stanu odwodnienia.

Obecnie Georgia Malbrough stara się motywować innych i pokazywać na własnym przykładzie, że można zrzucić kilkadziesiąt kilogramów. Kobietę na Instagramie obserwuje prawi 46 tysięcy ludzi, dla których stanowi ona motyację i inspirację.

 
Więcej o: