Doda pokazała, jak trenuje w skąpych szortach. "Chodakowska i Lewandowska mogą się schować"

Doda opublikowała na swoim Instagramie wideo, które rozgrzało Internet do czerwoności. Piosenkarka pokazała, jak trenuje pośladki w skąpych szortach na siłowni. To wszystko w celach dobroczynnych. - Oto wynik Waszej wspaniałej mobilizacji i mojej spontanicznej kreatywności - napisała.

Nie da się ukryć, ze Doda jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w Polsce. Mimo upływu lat, rzesza jej fanów się nie zmniejsza, a wręcz odwrotnie. Na przestrzeni ostatnich lat, Doda przeszła ogromną metamorfozę i obecnie uznawana jest nie tylko za jedną z najlepiej ubranych, lecz także jedną z najatrakcyjniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Artystka regularnie wykorzystuje swoje zasięgi w Internecie, by pomagać innym, co udowodniła po raz kolejny.

Doda w szczytnym celu pokazała, jak trenuje pośladki w skąpych szortach

Doda postanowiła ostatnio wesprzeć jedną z charytatywnych zbiórek i wykorzystała w tym celu swoje ogromne zasięgi na Instagramie. - Zbieramy hajs dla Julii. Jak dobijemy do 6 mln, to rozgrzeje ten Instagram do czerwoności - zapowiedziała na swoim profilu. Fani artystki nie zawiedli, a ona dotrzymała obiecanego słowa i opublikowała filmik, na którym pokazała, jak trenuje w skąpym stroju sportowym.

Oto wynik Waszej wspaniałej mobilizacji i mojej spontanicznej kreatywności. Obiecałam, że jak zbierzemy 1 mln na leczenie Julii to ja zrobię to, co na załączonym wideo. Pretensje możecie mieć tylko do siebie, bo zebraliście kasę w jeden dzień. Dziękuje w imieniu swoim i Julii, i zachęcam do udostępniania dalej zbiórki

- napisała Doda pod opublikowanym wideo.

Zobacz wideo Doda w celach dobroczynnych pokazała, jak trenuje na siłowni w skąpych szortach

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy i słów zachwytu nad świetną formą gwiazdy:

Jesteś najlepsza!
Jakie Ty masz ciało
Super cel!!! Chodakowska i Lewandowska mogą się za Panią schować!!! Boska figura!!!
Brawo/cel świetny a ciało idealne
Jesteś niemożliwa <3 

- czytamy.

Więcej o: