Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszej biżuterii tego sezonu. Wiemy, gdzie kupić podobną za ułamek tej ceny

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w masywnej, złotej biżuterii. Nie da się ukryć, że jest to jeden z większych trendów ostatnich miesięcy. Podpowiadamy, gdzie kupice podobne dodatki, w dużo niższej cenie.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała rzeczywistość mamy niemowlęcia

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 1,3 mln osób, które nieustannie śledzą internetową działalność gwiazdy. Małgorzata Rozenek-Majdan na swoim profilu regularnie dzieli się zdjęciami oraz filmikami zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Małgorzata Rozenek-Majdan uważana jest również za osobę z ogromnym wyczuciem stylu oraz trendów, a co za tym idzie, jest inspiracją dla wielu kobiet, które chętnie podpatrują jej stylizacje.

Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszej biżuterii tego sezonu

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała ostatnio na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała dodatki, które tego dnia dobrała do swojej stylizacji. Postawiła na okrągłe okulary Ray Ban, zegarek oraz modny, masywny naszyjnik łańcuch, który jest hitem na sezon jesień-zima. Taki naszyjnik ma w swojej kolekcji wiele gwiazd, m.in. Blanka Lipińska czy makijażystka Magda Pieczonka. Ten niezwykle stylowy dodatek pochodzi z marki Zozo Design i kosztuje 2 tys. zł. Dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na taki wydatek mamy jednak dobrą wiadomość. Podobne naszyjniki znajdziemy w najnowszych kolekcjach popularnych sieciówek - w sklepie Zara dostaniemy takie dodatki już za około 60 zł.

 
Więcej o: