Joanna Koroniewska w bikini z dystansem do swojego ciała. Fani: Mały biust, ale jakie wielkie poczucie humoru

Joanna Koroniewska podzieliła się z obserwatorami na Instagramie swoim zdjęciem w bikini i po raz kolejny pokazała, jak ogromny dystans ma do siebie i swojego ciała. - Piekna, zwykła kobieta, pełna energii, podziwiam - pisali internauci.
Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna na Instagramie. Na swoim profilu, gdzie zgromadziła już ponad 473 tysięcy obserwatorów, chętnie dzieli się zdjęciami z życia zawodowego oraz prywatnego. Sympatię i coraz szersze grono fanów, aktorka zdobywa nie tylko serialowymi czy teatralnymi rolami, lecz także swoim dystansem do świata i niezwykłym poczuciem humoru.

Joanna Koroniewska w bikini z dystansem do swojego ciała: Wszystko w przyrodzie pozostaje jednak w równowadze

Joanna Koroniewska wybrała się na krótki urlop nad polskie morze, a zdjęciem prosto z plaży podzieliła się na Instagramie. W opisie pod zdjęciem, aktorka z dystansem odniosła się do swojej szczupłej figury.

Wszystko w przyrodzie pozostaje jednak w równowadze. Jak nie masz obfitego biustu to przynajmniej duży... nos... wystaje... No cóż. Weszłam do wody do kostek. Tyle dałam radę! Także nie macie mi czego zazdrościć. Jest lampaaaa totalna! Ściskam i Was ładuję!!! #dowborybehappy #polskiemorze #kocham

- napisała Joanna Koroniewska.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy dotyczących poczucia humoru aktorki oraz komplementów w kierunku jej sylwetki:

Asiu taka figura to rewelacja
Piękna, zwykła kobieta, pełna energii, podziwiam <3
Samoakceptacja, pozdrawiam serdecznie jest Pani piękną kobietą
Mały biust, ale jakie wielkie poczucie humoru i dystansu do siebie. Pozdrawiam serdecznie
Takie piękno ogląda się z przyjemnością pani Joanno tak trzymaać i ten uśmiech też 

- pisali internauci.

 
Więcej o: