93-letnia Polka robi furorę na Instagramie. "Życie zaczyna się po 90-tce". Jej zdjęcia są przeurocze

Pani Ania ma 93 lata i od roku prowadzi swój profil na Instagramie. Raczej nie spodziewała się, że stanie się on tak bardzo popularny. Czym tak ujęła kobieta swoich fanów?

"Każdy ma tyle lat, na ile się czuje" - dowodem na to bardzo znane powiedzenie może być pani Ania, która udowadnia, że data urodzenia w dowodzie to nie wszystko. Liczy się pogoda ducha i nastawienie do życia. A tego można by pozazdrościć bohaterce naszego artykułu.

Zobacz wideo Kto pomaga Joannie Przetakiewicz w prowadzeniu Instagrama i ile za to płaci?

93-letnia Polka robi furorę na Instagramie

Pani Ania ma 93 lata i konto na Instagramie, które obserwuje już prawie 27 tysięcy osób z całego świata, a liczba ta stale wzrasta. 

Życie zaczyna się po 90-tce.

- tak właśnie nazywa się profil pani Ani.

Jak wynika z opisu na Instagramie, pani Ania w wieku 85 lat wyemigrowała do Wielkiej Brytanii. Konto "Życie zaczyna się po 90-tce" założyła rok temu. Pani Ania bardzo chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie, publikując zdjęcia, na których pokazuje, jak spędza czas, co lubi robić, a nawet... co lubi jeść.

Kochani, mój najbardziej ulubiony posiłek w ciągu dnia to kawa i "coś" słodkiego. Dzisiaj mamy muffinki, niestety nie całe czekoladowe.

- pisze na Instagramie pani Ania.

To córka namówiła panią Anię do założenia profilu na Instagramie. Kobiety raczej nie spodziewały się aż takiego sukcesu. Córka pomaga pani Ani w prowadzeniu konta, szczególnie w sprawach bardziej technicznych typu publikacje zdjęć. Kobieta jest też fotografem naszej bohaterki.

Z Instagrama 93-latki możemy się m.in. dowiedzieć, że kobieta uwielbia podróżować. Jak sama przyznaje, udało się jej zwiedzić całą Wielką Brytanię oprócz wyspy Man i Irlandii Północnej.

 
Więcej o: