56-latka jest rozchwytywaną modelką. Ma obłędną figurę i piękne oczy! Ale to jej włosy są największym atutem

Caroline Labouchere według wielu mężczyzn nie wygląda na swój wiek. Kobieta ma 56 lat i z powodzeniem realizuje karierę modelki. Mamy jej zdjęcia.

Caroline Labouchere ma 56 lat i mieszka w Londynie. Kobieta pracuje jako modelka i odnosi w tej dziedzinie naprawdę duże sukcesy. Może się również pochwalić pokaźnym gronem fanów - na Instagramie obserwuje ją bowiem ponad 206 tysięcy ludzi z całego świata. Jej znak rozpoznawczy? Siwe włosy. Nie, Caroline Labouchere nie wstydzi się ich - ona uważa je za swój atut. Brawo!

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk pozuje jak modelka

Ma 56 lat i wciąż pracuje jako modelka

Caroline Labouchere przyznaje, że większość mężczyzn myśli, że modelka jest dużo młodsza. Kobieta przyznaje otwarcie, że przez wiele lat walczyła z oznakami starzenia się, starała się je ukryć, dopiero niedawno zaakceptowała je. 

Caroline Labouchere ma dwie córki i to właśnie jedna z nich, również modelka, zaproponowała mamie, aby spróbowała swoich sił w modelingu dla dojrzałych kobiet, takich, których znakiem rozpoznawczym są właśnie siwe włosy. Wcześniej 56-latka ukrywała je i farbowała. Teraz są jej znakiem rozpoznawczym. Jej zdjęcia pojawiły się nawet w brytyjskim Vogue, a to ogromne wyróżnienie.

Chcę cię inspirować, abyś stawał się coraz lepszy.

- czytamy w opisie do profilu na Instagramie 56-letniej modelki.

 
Więcej o: