51-letnia Jennifer Lopez w bikini na plaży. "Co za ciało"

Jennifer Lopez postanowiła skorzystać z końcówki lata i wybrała się na plażę, by złapać ostatnie promienie słońca. Zdjęciem w bikini prosto z plaży podzieliła się z obserwatorami na Instagramie. - Bogini - pisali zachwyceni fani w komentarzach.
Zobacz wideo Tak święto 4 lipca spędzała Jennifer Lopez

Jennifer Lopez to niewątpliwie nie tylko jednak z najpopularniejszych, lecz także jedna z najatrakcyjniejszych kobiet w światowym show-biznesie. Artystka ma miliony fanów na całym świecie i nieustannie zachwyca zarówno swoim talentem, jak i fenomenalną formą fizyczną, na którą regularnie pracuje, trenując pod okiem swojego męża. Patrząc na Jennifer Lopez, aż trudno w to uwierzyć, że skończyła w tym roku 51 lat! To prawdziwa kobieta inspiracja, która cały czas pokazuje, że wiek to tylko liczba

Jennifer Lopez w bikini na plaży

Jennifer Lopez postanowiła ostatnio podzielić się z obserwatorami na Instagramie ostatnimi momentami lata i opublikowała na swoim profilu zdjęcie w skąpym, różowym bikini prosto z plaży. Gwiazda po raz kolejny zachwyciła swoją idealnie wyrzeźbioną i bardzo kobiecą sylwetką.

Czuję się złota. Łapiąc ostatnie kilka momentów lata

- napisała JLo pod zdjęciem.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych fanów, którzy nie mogli wyjść z podziwu, widząc ciało artystki:

Co za ciało!
Zawsze piękna
Dla Ciebie lato się nie kończy
Bogini
Po prostu idealna

- czytamy pod opublikowaną fotografią.

 
Więcej o: