Dzień Chłopaka: życzenia, rymowanki i wierszyki

Dzień Chłopaka już dziś. Poza prezentami dla wszystkich bliskich nam mężczyzn warto pomyśleć także o stosownych życzeniach z okazji ich święta. Oto przykładowe życzenia, wierszyki i rymowanki na Dzień Chłopaka.

Dzień Chłopaka 2020: kiedy wypada święto chłopaka?

Dzień Chłopaka 2020 według kalendarza świąt nietypowych przypada w środę 30 września. Jest to doskonała okazja do okazania swoich uczuć i wdzięczności wszystkim chłopakom, którzy są ważni w naszym życiu. Jak to zrobić? Najczęściej wystarczy pamięć i zwykłe życzenia. Jeśli zależy nam na tym, aby szczególnie uczcić to święto można przygotować odpowiednio wcześniej drobny upominek - koniecznie niech będzie on osobisty, tzn. taki który wskaże na to, że dobrze znamy obdarowywaną osobę i wiemy co lubi lub czego potrzebuje. 

Dzień Chłopaka nie jest jedyną okazją do świętowania dla panów. Obchodzić można także Dzień Mężczyzny, który jednak przypada dopiero 10 marca, tuż po święcie kobiet. 

Zobacz też: Dzień Chłopaka 2020: co to za święto i kiedy wypada?

Życzenia na Dzień Chłopaka: krótkie, proste i wymowne

Życzenia na Dzień Chłopaka to obowiązkowy punkt świętowania tego dnia. Mogą zostać tradycyjnie umieszczone na okolicznościowej kartce, ale również bardziej nowocześnie przesłane mailem, SMS-em lub za pośrednictwem mediów społecznościowych. Życzenia takie wypada wysłać nie tylko swojemu partnerowi, ale także bratu, ojcu czy przyjacielowi. W każdym przypadku zapewne spotkają się z miłym odzewem. 

Samych szczęśliwych dni w życiu, Uśmiechu na twarzy, Słonecznych promyków w pochmurne dni Lata zimą i wiosny jesienią, To o czym marzysz - by Twoje było, A czego pragniesz, by się spełniło.
Z okazji Dnia Chłopaka, Daję Ci dzisiaj swoje życzenia, Niech się Twe życie, na lepsze zmienia, Wielu przyjaciół, mnóstwo miłości, Ludzkiej przyjaźni i życzliwości.
Niech Ci się spełnią pragnienia, Niech słonko zawsze Ci świeci, Przyjmij te skromne życzenia, Od kochającej cię dziewczynki.

Wierszyki na Dzień Chłopaka: idealne rymowanki

Chłopaka w dniu jego święta można zaskoczyć dobranym do okazji wierszykiem, który będzie idealnie zastępował tradycyjne życzenia. Można podjąć się samodzielnego stworzenia krótkiego wierszyka lub skorzystać z nieprzebranych internetowych zasobów tego typu twórczości. My przytaczamy zaledwie kilka przykładów rymowanek specjalnie przygotowanych na Dzień Chłopaka. 

Dzień Chłopaka dziś się święci, Więc życzę Ci tego, co Cię kręci: Full zabawy, dobrych chęci, Niech Cię licho złe nie nęci, Złe przygody niech Cię miną oraz troski w dal odpłyną!
W dzień dzisiejszy chłopaku miły, Niech Ci płyną życia chwile, Z duszy, z serca, z całej siły. Więcej czuję - życzę tyle.
Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, Dużo uśmiechów i wiele radości, Spełnienia marzeń i moc słodyczy, na Dzień Chłopaka Małolata życzy.
Zobacz wideo Jak zapakować wino na prezent?

Śmieszne życzenia na Dzień Chłopaka: przykładowe teksty

Dzień Chłopaka zalicza się do świąt wesołych i radosnych. Jeśli nasze życzenia skierowane będą do osoby wyróżniającej się dobrym poczuciem humoru, wtedy można sobie pozwolić na wysłanie śmiesznych życzeń na Dzień Chłopaka, które na pewno wywołają uśmiech na twarzy osoby, do której są adresowane. Pamiętać należy jednak, aby w żadnym razie życzenia nie uraziły osoby, do której je kierujemy. Konieczna jest tu duża rozwaga!

Misiu Kochany życzę Ci 100% pewności, więcej stanowczości, ruchu pewnego, głosu mocnego, spojrzenia boskiego, torsu dużego, serducha ciepłego.... i by to wszystko przetrwało do później starości. Kochaj mnie złotko, czule i słodko!
Z okazji Twego Święta życzę Ci: Dziewczyny - tylko tej najfajniejszej, Ciastek - tylko tych najsłodszych, Samochodów - tylko tych najszybszych, Zabaw - tylko najweselszych, Przygód - tylko najciekawszych.
Zdrowia, szczęścia, pomyślności i zdolności do płodności. Kasy, fury, wódki beczkę, siedmiu synów i córeczkę. Dobra starczy tych czułości, nie zapomnij zaprosić w gości.

Zobacz też: Dzień Mężczyzny: kiedy przypada i jaki prezent przygotować na tę okazję?

Więcej o: