Salma Hayek opublikowała nagie zdjęcie na Instagramie. Dodała do niego rozczulający opis

Salma Hayek podzieliła się z obserwatorami na Instagramie wyjątkowym zdjęciem, na którym pozuje nago. Aktorka opublikowała je z okazji urodzin swojej córki. Pod fotografią znalazł się również bardzo sentymentalny opis.
Zobacz wideo Salma Hayek dziękuje fanom na Instagramie odważnymi nagraniami

Nie ma wątpliwości, że Salma Hayek jest jedną z najpopularniejszych aktorek Hollywood. Gwiazda słynie nie tylko ze swojego talentu, lecz także nieprzeciętnej urody - została bowiem uznana za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie. Mimo upływu lat, Salma Hayek nieustannie zachwyca swoim świetnym wyglądem, co regularnie udowadnia publikując zdjęcia na na swoim Instagramie.

Salma Hayek opublikowała nagie zdjęcie na Instagramie

Salma Hayek, z okazji urodzin swojej córki, postanowiła w wyjątkowy sposób przypomnieć sobie czas, kiedy była z nią w ciąży i opublikowała na swoim profilu zrobione wówczas nagie zdjęcie. Aż trudno uwierzyć, że od tamtego czasu minęło już 13 lat, gdyż Salma Hayek niewiele się zmieniła. Na udostępnionej fotografii, aktorka pozuje ubrana jedynie w białą, zwiewną spódnicę, a biust zasłania swoimi rękami. 

Jutro maleńkie dziecko, które uformowało się w moim łonie, oficjalnie staje się nastolatkiem. Rosną tak szybko...

- napisała pod zdjęciem.

 

Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo ciepłych komentarzy:

Co za piękna kobieta!
To wyjątkowo piękne zdjęcie
Olśniewająca
Po prosty piękna mama
Urocza fotografia

- pisali internauci w komentarzach.

Więcej o: