Anna Lewandowska w modnych butach, które podzieliły internautów: "Przepiękne", "Co za trupięgi"

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjecie swojej stylizacji z minionego weekendu. Największą dyskusję wywołały modne botki marki Bottega Veneta. Część fanów była nimi zachwycona, innym natomiast zupełnie nie przypadły do gustu.
Zobacz wideo Anna Lewandowska pochwaliła się nową fryzurą

Anna Lewandowska jest dla wielu osób niekwestionowanym autorytetem w kwestii zdrowego stylu życia. Trenerka na swoim blogu oraz Instagramie regularnie dzieli się wiedzą, edukując swoich obserwatorów. Bez wątpienia jest również jedną z najlepiej ubranych kobiet polskiego show-biznesu. Trenerka, swoimi stylizacjami, regularnie udowadnia, że doskonale zna się na obowiązujących trendach. Ostatnio, dyskusję na Instagramie wywołały modne botki, w których pokazała się Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska w modnych butach, które podzieliły internautów

Anna Lewandowska udostępniła na Instagramie zdjęcie zrobione podczas weekendowego wypadu z przyjaciółką do kawiarni. Trenerka postawiła na prosty, czarny t-shirt i szorty, a do tego dobrała oversize'ową marynarkę oraz masywne czarne botki z czerwoną podeszwą marki Bottega Veneta. To model, który kosztuje około 4200 zł i jest jednym z większych trendów tej jesieni. Niestety, buty nie wszystkim przypadły do gustu, a pod postem pojawiło się wiele skrajnych komentarzy:

Skąd botki? Mega są
Buty nie...
Piękne te Bottegi
Co za trupięgi
Zakochałam się <3 Chcę te buty!
Buty okropne, ale Pani wyjątkowa

- pisali internauci.

 
Więcej o: