Grażyna Torbicka zachwyciła figurą w wyjątkowej kreacji: "Jest naszym dobrem narodowym"

Grażyna Torbicka wybrała się na przymiarki do jednej z popularniejszych projektantek w Polsce. Efekty mierzenia kreacji opublikowała na Instagramie sama Viola Piekut. Internauci byli pod wrażeniem formy dziennikarki. - Klasa to drugie imię Pani Grażyny - czytamy w komentarzach.

Grażyna Torbicka jest jedną z popularniejszych i bardziej cenionych dziennikarek, konferansjerek i osobowości telewizyjnych w Polsce. W 2005 została odznaczona Srebrnym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis", a w 2013 Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla rozwoju telewizji publicznej, za osiągnięcia w pracy zawodowej i działalności społecznej. Grażyna Torbicka uważana jest za wzór kobiety z klasą i nieustannie zachwyca świetną formą i nienagannymi stylizacjami.

Zobacz wideo Grażyna Torbicka w kreacji na festiwal w Cannes

Grażyna Torbicka zachwyciła figurą w wyjątkowej kreacji: "Jest naszym dobrem narodowym"

Grażyna Torbicka wybrała się ostatnio na przymiarki do polskiej projektantki Violi Piekut. Relację z tego spotkania, projektantka opublikowała na swoim Instagramie. Na filmiku widać Grażynę Torbicką mierzącą wyjątkową kreację w kolorze pudrowego różu.

Bo warta jest wszystkiego! @grazynatorbicka

- napisała Viola Piekut pod filmikiem.

Internauci byli pod wrażeniem nie tylko świetnej formy fizycznej dziennikarki, lecz także jej niesamowitej energii oraz klasy:

Piękna kobieta w cudnej kreacji
Jak zawsze - kobieco i elegancko
Pani Grażynka to klasa sama w sobie. Piękna w każdej kreacji
Są takie kobiety, które bez względu na kolor kreacji zawsze będą wyglądały pięknie i z klasą. Pani Grażyna Torbicka jest najlepszym tego przykładem
Pani Grażyna jest naszym dobrem narodowym

- czytamy w komentarzach.

 
Więcej o: