Elle Fanning pokazała, jak wygląda bez makijażu chorując na AZS. Fani wdzięczni za szczerość aktorki

Elle Fanning opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie bez makijażu, na którym pokazała problem, z którym zmaga się od jakiegoś czasu. Okazuje się, że aktorka zmaga się z atopowym zapaleniem skóry. Post spotkał się z ogromnym entuzjazmem internautów.
Zobacz wideo Domowe sposoby na opuchnięte oczy

Trend pokazywania naturalności na Instagramie nieustannie zyskuje na popularności. Znane instagramerki, a także osoby ze świata show-biznesu coraz chętniej udostępniają zdjęcia, na których pokazują, jak naprawdę wyglądają na co dzień - bez makijażu, filtrów czy specjalnego pozowania. Coraz częściej również otwarcie mówią o problemach zdrowotnych, z którymi się zmagają. Jedną z takich gwiazd jest Sandra Kubicka, która szczerze opisywała na Instagramie przez co przechodzi chorując na pcos. - Jeśli ten film przestraszy moich klientów, trudno, może tak właśnie miało być. Ja już nie mam siły, żeby dłużej udawać. Właśnie taka jestem i z tym muszę walczyć każdego dnia. Bo PCOS codzienna walka z hormonami - napisała modelka pod jednym z nagrań, pokazując niedoskonałości na swojej twarzy. Teraz, swoją chorobą skóry postanowiła podzielić się aktorka Hollywood, Elle Fanning.

Elle Fanning pokazała, jak wygląda bez makijażu chorując na AZS

Elle Fanning postanowiła podzielić się z obserwatorami na Instagramie chorobą, z którą zmaga się już od jakiegoś czasu. Na jednym z ostatnich zdjęć, 22-letnia aktorka zaprezentowała się bez makijażu, pokazując zmiany atopowe, które pojawiły się na jej górnych powiekach. Z dystansem zażartowała nawet, że choć to egzema, to wygląda zupełnie jak cień do powiek.

Egzema, ale jak cień do oczu ;p

- napisała Elle Fanning.

 

Szczery post aktorki spotkał się z ogromnym entuzjazmem jej obserwatorów. Pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów, podziękowań i komentarzy od dziewczyn, które również podzieliły się swoimi problemami zdrowotnymi.

Więcej o: