Ewa Szabatin pokazała, jak lepiej i szczuplej wyglądać na zdjęciach: "Umiem oszukać widza"

Ewa Szabatin opublikowała na swoim Instagramie krótkie wideo, na którym pokazała kilka trików, dzięki którym lepiej wygląda na zdjęciach. - To jest tak prawdziwe. Dziękuję, że jesteś autentyczna - komentują zachwycone internautki.

Ewa Szabatin jest polską tancerką, której popularność przyniósł udział w znanym telewizyjnym show "Taniec z gwiazdami". Obecnie, Ewa prężnie działa na swoim Instagramie, dzieląc się z obserwatorami swoim zdrowym stylem życia. Tancerka regularnie publikuje na swoim profilu posty, w których porusza wiele kobiecych kwestii. 

Ewa Szabatin pokazała, jak lepiej i szczuplej wyglądać na zdjęciach

Ostatnio, Ewa Szabatin podzieliła się z internautami krótkim wideo, na którym pokazała, jak odpowiednio ustawiać się do zdjęć, by optycznie wysmuklić sylwetkę i lepiej się prezentować. To trend, który od jakiegoś czasu robi furorę w social mediach.

- INSTAGRAM VS REALITY Zmień minę, wciągnij brzuch, stań na palcach, podciągnij gacie, wypnij tyłek, skrzyżuj nogi i masz! BOOM! Już kiedyś Ci pokazywałam, że dużo zależy od tego jak się ustawisz do zdjęcia. Że nie zawsze to co tu widzisz jest REAL. ZOBACZ NA MNIE: Mam 160 cm wzrostu, mocne nogi i trochę cellulitu. Jak stanę na płasko, założę takie gacie (które jeszcze bardziej skracają nogi), spuszczę brzuch, to wyglądam jak CIAPA/ KURDUPEL! Ale umiem oszukać widza! Dlatego dziś mała lekcja tego co możesz zrobić, by lepiej wyglądać pozując do fotki - napisała w opisie.

- Nie porównuj się do tego co tu widzisz, bo to nie zdrowe. Jeśli chcesz to poćwicz pozowanki dla zabawy i zobacz sama jak zmienia się Twoja sylwetka. Każda z nas jest PIĘKNA! Każda jest z nas jest SEXY! Dbaj o zdrowie nie tylko fizyczne, ale też psychiczne! - dodała Ewa Szabatin.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od fanek:

Super, że o tym mówisz! Niby proste, a często widzę te "ciapy" na zdjęciach
Jesteś boska <3
Hehehe tak bardzo prawda
Uwielbiam!
Całym sercem popieram to, co robisz

- czytamy.

Zobacz wideo
Więcej o: