Popularna influencerka pokazała, jak ludzie oszukują w mediach społecznościowych. "Internet nie pokazuje prawdy"

Danae stara się regularnie pokazywać ludziom, że to, co widzą w internecie, nie zawsze jest odzwierciedleniem rzeczywistości. Tym razem zaprezentowała, jak w bardzo prosty i szybki sposób można przerobić zdjęcie. Efekt? Idealna figura bez żadnych niedoskonałości. A taka w rzeczywistości NIE ISTNIEJE.

Instagram nieustannie kusi nas wręcz idealnymi zdjęciami, twarzami bez jakichkolwiek niedoskonałości oraz szczupłymi sylwetkami bez cellulitu i rozstępów. Znana na całym świecie influencerka, Danae, postanowiła obnażyć, jak ludzie w prosty i szybki sposób oszukują w mediach społecznościowych. Kobietę obserwuje na Instagramie prawie dwa miliony ludzi z całego świata. Dzięki temu jej ostatni post trafił do ogromnej rzeszy ludzi, uświadamiając ich, że nie wszystko, co widzą w internecie, jest odzwierciedleniem rzeczywistości.

Zobacz wideo

Popularna influencerka pokazała, jak ludzie oszukują w mediach społecznościowych

Danae opublikowała na Instagramie kilka zdjęć swojej sylwetki i pokazała, jak w zaledwie kilka chwil w bardzo prosty sposób można je obrobić tak, żeby były wręcz idealne. Wąska talia? Szczuplejsze uda? Większy biust? Brak cellulitu? Proszę bardzo. Nie trzeba przy tym mieć jakiś specjalnych umiejętności graficznych.

Cieszymy się, że coraz więcej osób, w tym influencerów z ogromnymi zasięgami, pokazuje, że to, co widzimy w mediach społecznościowych, nie zawsze odzwierciedla rzeczywistość. 

Wystarczą trzy aplikacje, które upiększyły moje ciało w mniej niż 30 sekund. Internet nie pokazuje prawdy (...). Chciałam wam to dzisiaj uświadomić. Przypomnieć. I jeszcze raz powtórzę, że to, co widzicie w sieci, nie zawsze jest rzeczywistością.

- napisała na swoim Instagramie Danae.

Nie porównujcie się z nikim. Zwłaszcza w mediach społecznościowych.

- zaapelowała na koniec popularna influencerka. Brawo!

 
Więcej o: