Ewa Chodakowska ruszyła z wyjątkową akcją dla kobiet. W ten sposób wesprze walkę z rakiem piersi

Ewa Chodakowska po raz kolejny zaangażowała się w ważną akcję, która ma na celu wsparcie kobiet walczących z rakiem piersi. Na Instagramie opublikowała post, w którym zdradziła wszystkie szczegóły akcji. - Jesteś dobrym człowiekiem Ewuś - piszą fani.

Ewa Chodakowska od lat nie tylko zmienia style życie milionów kobiet w Polsce, lecz także regularnie angażuje się i wspiera w wiele projektów, które mają na celu pomaganie innym. Trenerka wspiera szczytne projekty m.in. swoimi markami, np. część dochodów ze sprzedaży kostiumów Missionswim przekazywana jest na Centrum Praw Kobiet, prowadzącego specjalistyczny ośrodek zapewniający bezpieczne schronienie i pomoc kobietom oraz dzieciom doświadczającym przemocy. Teraz, wraz ze swoją marką Be Raw wesprze kobiety walczące z rakiem piersi.

Zobacz wideo Czy Ewa Chodakowska ma czasami dość sławy?

Ewa Chodakowska ruszyła z wyjątkową akcją dla kobiet walczących z rakiem piersi

Październik jest miesiącem świadomości raka piersi i z tej okazji, Ewa Chodakowska stworzyła wyjątkowy projekt - limitowane batoniki Be Raw, a ze sprzedaży każdego z nich, 5 proc. przekazane zostanie na fundację oraz działania na rzecz kobiet, które walczą z nowotworem piersi.

- Jestem wzruszona, że nareszcie mogę się z Tobą podzielić tym projektem... Projektem, który jest bliski memu sercu. Jak pewnie wiesz, zarówno ja, jak i @purella_superfoods bardzo często angażujemy się w akcje charytatywne. W tym roku chcieliśmy zrobić wspólnie COŚ naprawdę dużego, coś co wesprze KOBIETY w najważniejszej kwestii, czyli ich ZDROWIA! Zbliża się październik, który jest miesiącem świadomości raka piersi. Razem z moim teamem @purella_superfoods stworzyliśmy limitowany baton THINK PINK @beraw_ewachodakowska z Różową Wstążka, który wspiera akcję #rozowypazdziernik <3 W jaki sposób? 5% ze sprzedaży każdego batonika przekazujemy na fundację ONKOCAFE i działania na rzecz kobiet, walczących z nowotworem piersi <3 To nie wszystko - na koniec akcji - ja i @purella_superfoods - PODWOIMY całkowitą kwotę uzyskaną ze sprzedaży. Im więcej batonów sprzedamy, tym większą kwotę uzbieramy RAZEM na rzecz fundacji - napisała Ewa Chodakowska na Instagramie.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych akcją internautów:

Kocham pomagać i cieszę się ze mogę dołączyć do Twojej akcji
Pomaganie jest super <3
Pomaganie jest super <3 jesteś dobrym człowiekiem Ewuś
Mega inicjatywa!!!

- czytamy w komentarzach.

Więcej o: