Najbardziej płaczliwe znaki zodiaku. Sprawdź, czy ty również masz tendencję do bycia beksą

Wiele osób wierzy w to, że przypisany znak zodiaku ma w jakimś stopniu wpływ na każdego z nas - mogą m.in. determinować niektóre cechy. Jedną z nich jest właśnie tendencja do płaczu. Sprawdź, czy twój znak zodiaku determinuje to, że masz tendencję do bycia beksą.

Najbardziej płaczliwe znaki zodiaku - Waga

Osoby spod znaku Wagi to zdecydowanie jedne z najbardziej płaczliwych osób. Płacz pojawia się u nich znikąd, a co więcej, potrafią płakać nie do końca wiedząc, z jakiego właściwie powodu płaczą. Płaczliwość Wag wynika głównie z ich dużej emocjonalności, a łzy są dla nich sposobem na wyładowanie nagromadzonych w nich różnych emocji.

Najbardziej płaczliwe znaki zodiaku - Ryby

Zodiakalne Ryby zazwyczaj doskonale zdają sobie sprawę ze swojej tendencji do płaczu i wcale jej nie kryją przed światem. Osoby spod znaku Ryb są bardzo wrażliwe, uczuciowe i empatyczne, dlatego do płaczu potrafi je doprowadzić dosłownie wszystko. Kiedy jednak ich łzy są przesadzone, potrafią z dystansem spojrzeć na siebie i śmiać się z tego, że są takimi beksami.

Najbardziej płaczliwe znaki zodiaku - Lew

Lew to znak zodiaku, który uchodzi za duszę towarzystwa. Zawsze wesoły, otaczający się ludźmi i rozsiewający pozytywną energię wokół siebie. Jednak nawet zodiakalne Lwy miewają momenty, w których nie mają siły być ani silne, ani wesołe. Wówczas nawet najdrobniejsza błahostka lub niepowodzenie może skończyć skończyć się potokiem łez.

Najbardziej płaczliwe znaki zodiaku - Rak

Choć osoby spod znaku Raka są zazwyczaj twarde, to zdarzają się sytuacje, w których nie są w stanie powstrzymać łez. Gorszy dzień, wzruszający film lub przesłodzona herbata może doprowadzić je do płaczu, o który często nikt ich nie posądza.

Zobacz wideo
Więcej o: