Selena Gomez pokazała bliznę po przeszczepie nerki. "Jestem z tego dumna"

Selena Gomez opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pierwszy raz tak otwarcie pokazuje bliznę po przeszczepie nerki. - Bądź silna jak zawsze - piszą fani pod postem.

Selena Gomez jest amerykańską aktorką oraz piosenkarką, która zdobyła ogromną popularność dzięki takim produkcjom Disneya, jak "Czarodzieje z Waverly Place" czy "Program ochrony księżniczek". W 2008 roku, Selena Gomez została odznaczona honorowym tytułem ambasadora dobrej woli UNICEF, stając się jednocześnie najmłodszym członkiem tego gremium. W 2017 roku, ze względu na tocznia rumieniowatego, aktorka musiała przejść przeszczep nerki. Jak sama przyznaje, na początku niechętnie pokazywała blizny, które pozostały jej po operacji. Teraz, jest już bardziej pewna siebie i nie ma problemów z pokazaniem swoich niedoskonałości.

Selena Gomez pokazała bliznę po przeszczepie nerki

Trend samoakceptacji oraz pokazywania w social mediach, że nikt nie jest idealny, nieustannie zyskuje na popularności. Coraz więcej znanych osób pokazuje na swoich profilach, że ich sylwetka czy cera nie zawsze są perfekcyjne, jednak akceptują siebie i starają pokochać wszelkie niedoskonałości. Selena Gomez również postanowiła podzielić się na Instagramie zdjęciem, na którym pokazała intymną bliznę - pozostałość po przeszczepie nerki.

Pamiętam, że po przeszczepie nerki na początku było mi bardzo trudno pokazać bliznę. Nie chciałam, żeby to było na zdjęciach, więc nosiłam rzeczy, które to zakrywały. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, czuję się pewnie, kim jestem i przez co przeszłam... i jestem z tego dumna

- napisała Selena Gomez pod zdjęciem na Instagramie. 

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od obserwatorów gwiazdy:

Bądź silna jak zawsze <3
Inspirujesz
Selena, jesteś wyjątkowa
Królowa
Piękność

- czytamy.

Zobacz wideo
Więcej o: