Anna Popek pozuje w stroju kąpielowym na plaży. Fani nie kryją zachwytu. "100 procent kobiecości"

Anna Popek ostatnie dni lata spędziła na Półwyspie Helskim. Gwiazda udostępniła kilka zdjęć z plaży, które zachwyciły jej obserwatorów.

Anna Popek to jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek telewizyjnych. Gwiazda często pokazuje fanom zdjęcia z podróży na swoim profilu na Instagramie. Kilka ostatnich dni Popek spędziła na Półwyspie Helskim, gdzie opalała się na plaży i oddawała się morskim kąpielom. - Jeszcze łapię ostatnie promienie słońca na Helu i zaraz wyruszam na Festiwal NNW do Gdyni - poinformowała obserwatorów. 

Anna Popek zachwyca na Instagramie

W czasie wypoczynku nad polskim morzem prezenterka pochwaliła się zgrabną sylwetkę w stroju kąpielowym. Pod postem pojawiły się liczne komentarze zachwyconych fanów. Oto niektóre z nich:

Przepiękna!
100 procent kobiecości!
Przepięknie pani Aniu, klasa! I ten piękny śmiech.

Pod kolejnym zdjęciem z wyjazdu pojawiły się także komplementy dotyczące naturalności prezenterki. - Bez implantów, dmuchanych ust i innych silikonowych atrybutów sztucznej kobiecości. Bajecznie naturalna, piękna i subtelna - napisała jedna z obserwatorek. 

 

Anna Popek i jej przepis na młody wygląd

Anna Popek w czerwcu tego roku skończyła 52 lata. Jednak wiele osób uważa, że prezenterka wygląda na znacznie młodszą. Czemu Anna Popek zawdzięcza swój młody wygląd? Swój sekret zdradziła w jednym z ostatnich wywiadów:

Przede wszystkim regularnie chodzę spać, nie objadam się przed snem, rzadko piję alkohol, a raz w tygodniu stosuję ścisły post. Nic wtedy nie jem, piję jedynie zioła, soki i zakwas z buraków. Żadna dieta nie działa tak skutecznie. No i ruch jest ważny. Bieganie, ćwiczenia rozciągające, spacery z psem to moja codzienność.

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo
Więcej o: