Gwyneth Paltrow uczciła 48. urodziny publikując nagie zdjęcie. "Wygląda jak Wenus Botticellego"

Gwyneth Paltrow postanowiła w wyjątkowy sposób uczcić swoje 48. urodziny. Aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje zupełnie nago. - Wygląda jak Wenus Botticellego - komentują zachwyceni internauci.
Zobacz wideo Gwiazdy oszalały na punkcie TikToka

Gwyneth Paltrow jest jedną z bardziej rozpoznawalnych aktorek Hollywood. Popularność zyskała m.in. dzięki takim filmom, jak "Siedem", "Zakochany Szekspir" czy "Szkoła stewardes". Od jakiegoś czasu jednak, spełnia się nie tylko jako aktorka, reżyserka czy scenarzystka filmowa, lecz także jako przedsiębiorca. Jest bowiem założycielką marki Goop, która powstała w 2008 roku i początkowo miała formę newslettera z lifestylowymi poradami. Szybko stała się jednak sklepem z produktami, gdzie zakupić można ubrania, kosmetyki, suplementy diety, a nawet świeczki o nietypowych zapachach. Nie da się ukryć, że mimo upływu lat, aktorka jest w naprawdę świetnej formie, co udowodniła ostatnio swoim urodzinowym zdjęciem.

Gwyneth Paltrow uczciła 48. urodziny nagim zdjęciem na Instagramie

27 września, Gwyneth Paltrow obchodziła swoje 48. urodziny. Ten wyjątkowy dzień postanowiła uczcić w dość nietypowy sposób i opublikowała na swoim Instagramie nagie zdjęcie. - W swoim dzisiejszym stroju urodzinowym... bardzo dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe i dziękuję niesamowicie mojemu nowemu masłu do ciała @goop za sprawienie, że nadal mogę zdejmować swoje ubrania - napisała aktorka pod fotografią.

 

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń oraz komplementów skierowanych do Gwyneth Paltrow:

Niezwykła piękność
Wyglądasz jak nastolatka!
Co za figura! Zazdroszczę
Wszystkiego dobrego. Też bym chciała tak wyglądać w swoje 48. urodziny
Wygląda jak Wenus Botticellego 

- czytamy w komentarzach.

Więcej o: