Randka z chłopakiem - sprawdź 5 sprawdzonych pomysłów na Dzień Chłopaka

Randka z chłopakiem na Dzień Chłopaka to wyjątkowy prezent. Zastanawiasz się jak zaskoczyć swoją drugą połówkę? Zapraszamy na przegląd najlepszych miejsc na romantyczny czas z ukochanym w dniu jego święta.

Gdzie zaprosić na randkę chłopaka, którego znasz od niedawna? 

Gdzie zaprosić na randkę dopiero co poznanego chłopaka? Krótkie znajomości rządzą się swoimi prawami, a dla uczniów oraz studentów zazwyczaj Dzień Chłopaka ma charakter bardziej stacjonarny. Dłuższa podróż za miasto może okazać się zbyt krępująca i trudna w organizacji. Najlepszym miejscem, gdzie zaprosić na randkę chłopaka, który nam się podoba i jednocześnie jeszcze dobrze się nie znamy jest tradycyjna sala kinowa. Osoby nieśmiałe unikną krępującej ciszy i jednocześnie będą mogły spędzić trochę czasu w swoim towarzystwie. Po seansie dobrym pomysłem będzie romantyczny spacer w parku

Zobacz też: Dzień Chłopaka: życzenia, rymowanki i wierszyki

Randka na Dzień Chłopaka - tajemniczy ogród 

Pogoda w tym roku, sprzyja spotkaniom na świeżym powietrzu, jednak dziś podczas romantycznych spacerów należy zaopatrzyć się w parasol. Dla domatorów idealnym rozwiązaniem na spotkanie będzie własny ogród. Grzane wino w altanie lub wieczór przy ognisku może spotkać się z większą aprobatą niż elegancka kolacja. Zdecydowana większość nastolatków jak ognia unika spotkań pod krawatem, tym bardziej ucieszy ich luźna atmosfera randki. Zamiast ogrodu możecie też wybrać się wyjątkowe miejsce w najbliższej okolicy: huśtawki w parku, szkolne boisko lub ogród botaniczny. Randka na Dzień Chłopaka może być bardzo udana nawet przy niskim budżecie. 

Randka na Dzień Mężczyzny - weekend za miastem

Część par z dłuższym stażem z przyzwyczajenia świętuje nadal Dzień Chłopaka 30 września, chociaż oficjalna data Dnia Mężczyzny to 10 marca. To taki trochę ukłon w stronę lat młodzieńczych - randkę na Dzień Mężczyzny w Dniu Chłopaka organizują przede wszystkim pary, który poznały się kilka lat temu. Wolny wieczór po 30 nie jest już tak oczywistą sprawą, dlatego tym bardziej warto się postarać i z wyprzedzeniem zorganizować opiekę dla dziecka i zarezerwować stolik w ulubionej restauracji.

Dobrym pomysłem będzie też spontaniczna wycieczka za miasto, spokojny weekend nad jeziorem. W dzisiejszym zabieganym świecie może być to najlepszym pomysłem z możliwych. Nie wszyscy mogą tego dnia tak po prostu wyjść z domu, pary uziemione w mieszkaniu nie muszą rezygnować z romantycznego wieczoru. Kolacja na dowóz z dobrej restauracji, ulubione wino i seans filmowy to zawsze dobre rozwiązanie. 

Randka z narzeczonym - jak świętować w przedślubnej gorączce 

Po zaręczynach najczęściej następuje gorączkowy wyścig z czasem. Pary zaczynają wybierać salę weselną lub restaurację, menu, listę gości i wiele innych atrakcji. Osoby zorganizowane, które lubią mieć wszystko pod kontrola mogą wykorzystać okazję jaką jest randka z narzeczonym do przetestowania wybranej restauracji. Taki rekonesans także może być świetną zabawą. Testowanie miejsca to takie dwa w jednym: romantyczny wieczór i kolejny punkt z listy. 

Zobacz wideo Pary z 50-letnim stażem o sekretach udanego związku

Gdzie wziąć narzeczonego na randkę, gdy wszystko zaczyna przytłaczać?

Czasami jednak atmosfera przed ślubem robi się zbyt gorąca i trzeba wprowadzić zasadę pod tytułem: Teraz nie rozmawiamy na temat ślubu...Co zrobić w takiej sytuacji? Gdzie wziąć narzeczonego na randkę po to, aby na chwilę zapomnieć o ślubie? Fantastycznym pomysłem może być na przykład miejsce pierwszego spotkania, które przypomni Wam beztroskie chwile i powód, dla którego jesteście razem.  

Zobacz też: Prezent dla chłopaka na Dzień Chłopaka 2020. Co ucieszy chłopaka w dniu jego święta?

Więcej o: