Prezent dla chłopaka na Dzień Chłopaka 2020. Co ucieszy chłopaka w dniu jego święta?

Dzień Chłopaka 2020. Prezent dla chłopaka na Dzień Chłopaka to nie lada wyzwanie. Może on bowiem ujawnić jak dobrze znamy osobę, którą chcemy obdarować upominkiem. Co wybrać? Czym się kierować? Podpowiadamy.

`Prezent dla chłopaka: jak wybrać drobny upominek dla przyjaciela?

Prezent dla chłopaka, mężczyzny, ojca czy brata przeważnie sprawia kłopot. Trudno bowiem określić co ucieszyłoby każdego z nich. Niemniej jednak należy sobie uświadomić to, że prezent bez względu na to czy będzie w stu procentach trafiony, czy niekoniecznie będzie w guście obdarowywanego, pozostaje dowodem na to, że ktoś o nas pamięta i chce nam zrobić przyjemność. Kupując prezent nastawmy się więc na to, że bez względu na to jaki będzie to zostanie on przyjęty jako wyraz naszej pamięci i uczuć. Jak wybrać upominek dla przyjaciela, brata czy dobrego znajomego? Przede wszystkim niech będzie on symboliczny, tak aby nie stawiać obdarowywanego w sytuacji gdy mógłby się poczuć zakłopotany. Drugim istotnym warunkiem jest taki dobór prezentu, który będzie potwierdzał, że znamy preferencje i gust obdarowanego.

Prezent dla narzeczonego: jak świętować Dzień Chłopaka?

Prezent dla narzeczonego w Dniu Chłopaka niekoniecznie musi mieć formę materialną. Równie dobrze sprawdzi się zaplanowanie wspólnej kolacji - czy to w miłej restauracji czy też w domowym zaciszu. Dobrym sposobem na świętowanie może być też wspólny weekendowy wypad za miasto, na wycieczkę rowerową lub do spa. Każda okazja, która pozwala narzeczonym spędzić więcej czasu ze sobą powinna być maksymalnie wykorzystana. Dzień Chłopaka jest zdecydowanie właśnie taką okazją. 

Prezent dla chłopaka na Dzień Mężczyzny: co wybrać?

Prezent dla chłopaka na Dzień Mężczyzny powinien trafić w ręce obdarowywanego 10 marca, bo właśnie wtedy obchodzimy Dzień Mężczyzny. Jednak wiele osób zamiennie stosuje nazwy: Dzień Mężczyzny/ Dzień Chłopaka. Ten ostatni obchodzimy coraz huczniej od ostatnich kilku lat. Przypada on na koniec września - w tym roku dokładnie w środę 30 września. Jak wybrać odpowiedni prezent? Jeśli ma on być niezobowiązujący to warto skorzystać z oferty jednego ze sklepów, które oferują asortyment okazjonalny. Oznacza to, że znajdziemy w nim typowe gadżety związane z Dniem Chłopaka, ale też na inne okazje jak Dzień Matki, Ojca, Dzień Dziecka, urodziny, imieniny i inne okoliczności. 

Prezent dla narzeczonego na Dzień Chłopaka: kilka propozycji

Jeśli jednak koniecznie chcesz obdarować chłopaka wyjątkowym prezentem, konieczne będzie wcześniejsze przygotowanie się do tego. Fajny prezent dla narzeczonego na Dzień Chłopaka to na pewno prezent w stylu DIY. Jako, że trwa jesień i zbliża się zima, ukochany na pewno ucieszy się ze zrobionego samodzielnie szalika lub czapki. Ciekawym pomysłem będzie też wykonanie kolażu wspólnych zdjęć do umieszczenia na ścianie w pokoju. Każdy amator słodyczy ucieszy się natomiast z własnoręcznie upieczonego ciast lub tortu. Możliwości jest mnóstwo, jednak aby wykonać taki prezent trzeba zaplanować to nieco wcześniej.

Zobacz też: Kartka na dzień chłopaka. Jak zrobić kartkę na dzień chłopaka?

Co na prezent dla chłopaka?

Tu przedstawimy kilka innych, gotowych do kupienia prezentów idealnie sprawdzających się podczas okazji takich jak Dzień Chłopaka.

  • dedykowana koszulka - obecnie w zarówno w internecie jak i w stacjonarnych sklepach znajdziemy całe mnóstwo koszulek, które posiadają humorystyczne grafiki lub napisy; Taki t-shirt może być idealnym upominkiem na Dzień Chłopaka
  • karta podarunkowa - wiesz, że obdarowany jest fanem gier, ale nie wiesz na co postawić, by nie sprawić sobie i jemy kłopotu? Kup kartę podarunkową i pozwól mu wybrać prezent samemu. Może nie będzie najbardziej romantyczny, ale za to jaki trafiony!
  • akcesoria - to szerokie pojęcie, ale nie ukrywajmy: faceci to gadżeciarze; jeśli mamy do czynienia ze sportowcem można podarować mu smartbanda, jeśli z majsterkowiczem - podręczną skrzyneczkę z narzędziami, a jeżeli prezent ma trafić do fana seriali - wówczas kubek z ulubioną postacią będzie strzałem w 10!

Zobacz też: Dzień Chłopaka 2020. Sprawdź 8 najlepszych pomysłów na prezent do 50 i 100 zł

Zobacz wideo A te prezenty zrobisz własnoręcznie
Więcej o: