Ten kot został porzucony. Teraz jest gwiazdą Instagrama. Wszystko przez jego oryginalny wygląd

Sansa to kot gwiazda, który może się pochwalić na Instagramie liczbą fanów większą niż niejedna osoba. Na czym polega fenomen zwierzęcia? Na jego wyjątkowym wyglądzie. I nie chodzi tu tylko o oczy.

Poznajcie Sansę - kota z Nowego Jorku, który w zaledwie kilka chwil stał się gwiazdą Instagrama. Obecnie obserwuje go ponad 25,2 tysięcy ludzi z całego świata, a liczba ta wciąż rośnie! Na czym polega fenomen Sansy? Na jego bardzo oryginalnym wyglądzie.

Zobacz wideo

Kot, który robi furorę na Instagramie. Wszystko przez jego wyjątkowy wygląd

Sansa to kot, który kilka lat temu został porzucony przez swojego ówczesnego właściciela. Na szczęście bardzo szybko znalazł nowy dom, w którym wiedzie teraz spokojne i szczęśliwe życie. Co prawda normalne do końca to ono nie jest, ponieważ kot w zaledwie kilka chwil stał się celebrytą i rozpoznawalną gwiazdą Instagrama. Wszystko przez swój oryginalny wygląd.

Sansa cierpi bowiem na dość rzadką chorobę - polidaktylię. Przypadłość objawia się tym, że zwierzę rodzi się z dodatkowymi palcami. Mogą się pojawiać na jednej łapie lub na kilku. Dodatkowo Sansę wyróżnia jeszcze jedna cecha w wyglądzie. Są to piękne, różnokolorowe oczy: jedno jest zielone, drugie zaś niebieskie.

Imię kota - gwiazdy Instagrama brzmi znajomo? Tak, tak, dobrze kojarzycie. Obecna właścicielka tak właśnie nazwał swojego kota na cześć postaci z kultowego serialu "Gra o Tron" - Sansy Start.

Kobieta przyznaje, że kot oswoił się już z nowym domem, jednak początki nie były łatwe.

Na początku był niezwykle przerażony i nieufny. Za każdym razem, gdy ktoś z nas otwierał drzwi wejściowe, kot rzucał się i uciekał do szafy lub chował się. Zwierzę zaczęło nam ufać dopiero po kilku miesiącach (...).

- opowiada Karen, właścicielka kota w rozmowie z Fox News.

 
Więcej o: