Biedronka sprzedaje hitowe torebki typu shopper. Znamy ich cenę!

Biedronka wprowadziła właśnie do swojej sprzedaży modne torebki typu shopper. Taki dodatek jest nie tylko stylowy, ale też bardzo praktyczny. I co najważniejsze - niedrogi!

Biedronka przygotowała dla swoich klientek super ofertę. Dzięki niej teraz w wybranych sklepach tej popularnej sieci kupimy modne i tak uwielbiane przez kobiety torebki typu shopper. Są stylowe, praktyczne i co najważniejsze niedrogie! Do wyboru mamy cztery modele w klasycznych, stonowanych kolorach.

Zobacz wideo Co Polki noszą w swoich torebkach? Sprawdziliśmy

Biedronka sprzedaje hitowe torebki typu shopper. Znamy ich cenę

Biedronka w swojej najnowszej ofercie przygotowała coś specjalnego dla fanek torebek typu shopper. Z najnowszej gazetki dowiadujemy się, że dodatek ten jest już dostępny w sprzedaży - dokładnie od poniedziałku, 28.09 aż do wyczerpania zapasów.

Do wybory mamy cztery modele torebek typu shopper w klasycznych, stonowanych kolorach: dwie są czarne, jedna szara i jedna brązowa. Są bardzo praktyczne i pojemne, a dodatkowo wyposażone w wewnętrzne kieszenie, które idealnie sprawdzą się np. do przechowywania portfela, telefonu czy kluczy. Torebki te są zatem nie tylko modne, ale przede wszystkim bardzo funkcjonalne.

Co najważniejsze, torebki typu shopper, które kupimy obecnie w sklepach sieci Biedronka, są w atrakcyjnej cenie. Za każdy z czterech modeli zapłacicie 59,90 zł. Oferta obowiązuje w wybranych sklepach sieci Biedronka.

Zobacz także: Shoppery damskie marki Vittoria Gotti do ręki!

Więcej o: