To miały być wyjątkowe oświadczyny nad wodą. Jednak coś poszło nie tak. Wideo robi furorę w sieci

Ten mężczyzna zrobił wszystko, aby jego oświadczyny były wyjątkowe i niezapomniane. Jednak nie przewidział jednej rzeczy. Teraz nagranie z jego oświadczyn jest hitem internetu. "Tego nie da się zapomnieć" - piszą rozbawieni internauci.

Oświadczyny to dla mężczyzn w większości bardzo stresująca sytuacja. Z jednej strony zależy im, aby były jak najbardziej wyjątkowe. Z drugiej zaś zawsze pozostaje ta niepewność, jaką decyzję podejmie wybranka serca i czy przyjmie pierścionek zaręczynowy.

Bohater naszego artykułu również chciał, aby jego oświadczyny były wyjątkowe i niezapomniane. Początkowo wszystko wskazywało na to, że uda mu się to osiągnąć, nie przewidział tylko jednego...

Wyjątkowe oświadczyny nad wodą. Miało być romantycznie, a wyszło zabawnie

Mężczyzna postanowił oświadczyć się swojej ukochanej nad wodą. Bardzo romantyczna sceneria, prawda? On stał na jednej łódce, ona w drugiej. Wszystko szło zgodnie z planem i co najważniejsze kobieta przyjęła pierścionek zaręczynowy. Jednak po chwili stało się to, czego mężczyzna raczej się nie spodziewał.

Chwilę po tym, jak mężczyzna się oświadczył, łódka ruszyła. Kobieta przewróciła się, a główny bohater naszego artykułu wylądował w wodzie. Najprawdopodobniej jego ukochana z tych wszystkich emocji niechcący uruchomiła łódkę, która ruszyła mocno do przodu.

Nagranie z oryginalnych zaręczyn hitem internetu

Nagranie z tych jakże oryginalnych zaręczyn bardzo szybko trafiło do sieci i stało się w niej wielkim hitem. W zaledwie kilka dni od publikacji wideo obejrzało 210 tysięcy ludzi.

Śmieszniejszej rzeczy dawno nie widziałem.
Tego nie da się zapomnieć.
Aż mnie bolą policzki ze śmiechu.
Na pewno nie zapomną tych zaręczyn.

- czytamy w komentarzach internautów.

Więcej o: