Modne płaszcze na jesień. Wybrałyśmy kilka modeli, które są idealne dla kobiet po pięćdziesiątce

Szukasz płaszcza na jesień? Znalazłyśmy kilka modeli z sieciówek, które świetnie leżą na wielu sylwetkach i są idealne dla dojrzałych kobiet.

W trakcie wyboru płaszcza na jesień warto przede wszystkim kierować się wygodą. Nie może być on zbyt obcisły, a ty musisz czuć się w nim swobodnie. Poza tym warto stawiać na klasyczne i ponadczasowe modele, które będą modne także w przyszłych sezonach. 

Płaszcz z Mango - idealny dla pań z dużym biustem

Na stronie sieciówki Mango znalazłyśmy wełniany płaszcz z asymetrycznym zapięciem. To bardzo klasyczny i elegancki model, który świetnie sprawdzi się w przypadku pań po pięćdziesiątce. Poza tym tego typu kroje dobrze leżą na paniach z dużym biustem. Obecnie jego cena wynosi 599 złotych. Płaszcz jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: brązowej i szarej. Skład tego modelu:

  • 52 procent: wełna,
  • 44 procent: poliester,
  • 3 procent: akryl,
  • 2 procent: poliamid

Płaszcze na jesień. Wybrałyśmy kilka modeli, które są idealne dla kobiet po pięćdziesiątcePłaszcze na jesień. Wybrałyśmy kilka modeli, które są idealne dla kobiet po pięćdziesiątce screen: shop.mango.com

Płaszcz wełną z Reserved 

Znacznie tańsza propozycja pochodzi z Reserved. W tym przypadku klasyczny płaszcz z wełną kupimy za 249 złotych. Jak dowiadujemy się ze strony sklepu, jest to model o delikatnie taliowanym fasonie, który posiada wąskie klapy, zapięcia na zatrzaski oraz dwie kieszenie. Naszym zdaniem to model idealny dla pań w każdym wieku. 

Płaszcze na jesień. Wybrałyśmy kilka modeli, które są idealne dla kobiet po pięćdziesiątcePłaszcze na jesień. Wybrałyśmy kilka modeli, które są idealne dla kobiet po pięćdziesiątce screen: .reserved.com

Płaszcz na jesień w kratę

Kolejna propozycja to płaszcz na jesień w kratę, który dostaniecie w sklepach sieci Orsay. Jego koszt to 239 złotych. Płaszcz posiada duży, wywijany kołnierz i jest zapinany na dwa ukryte zatrzaski. Model ten dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i fioletowej.

Płaszcze na jesień. Wybrałyśmy kilka modeli, które są idealne dla kobiet po pięćdziesiątcePłaszcze na jesień. Wybrałyśmy kilka modeli, które są idealne dla kobiet po pięćdziesiątce orsay.com

Może cię także zainteresować: