Małgorzata Rozenek-Majdan w odważnej kurtce. Połączyła modową pasję z celem charytatywnym

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w modnej puchowej kurtce. Okazuje się, że to model, który sama zaprojektowała, a zysk z jej sprzedaży zostanie przekazany na cele charytatywne. - To model, który pasuje zarówno do dziennych stylizacji jak i wieczorowych sukienek - wyznaje.

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie, która zdobyła sympatię widzów prowadząc takie programy, jak "Perfekcyjna Pani domu", czy "Projekt Lady". W stałym kontakcie z fanami pozostaje poprzez swój profil na Instagramie, na którym zgromadziła już ponad 1,3 mln obserwatorów. Małgorzata Rozenek-Majdan regularnie publikuje tam różne zdjęcia oraz filmiki zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Social media wykorzystuje również do dzielenia się informacjami o projektach, w których bierze udział. Nie inaczej było i tym razem. Ostatnio, opublikowała zdjęcie w modnej kurtce, przedstawiając swoją najnowszą kolaborację, która połączyła jej pasję do mody z działaniami charytatywnymi.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje rzeczywistość mamy niemowlęcia

Małgorzata Rozenek-Majdan w odważnej kurtce. "Świetnie wyglada z dresem i cekinami"

Małgorzata Rozenek-Majdan przedstawiła na swoim Instagramie czerwoną kurtkę puchową, którą zaprojektowała we współpracy z marką Tiffi. Jak się okazuje, to wyjątkowy projekt, z którego zysk ze sprzedaży w całości zasili konto fundacji Małgosi, która zajmuje się pomocą parom zmagającym się z problemem niepłodności.

- Wreszcie, nareszcie, w końcu. Oddaje w Wasze ręce kurtkę #redplanet mojego projektu (nie jedyną o czym za chwilę) to już kolejny raz kiedy współpracuje z marką @tiffi_fashion, tym bardziej cieszę się, że możemy podzielić się z Wami tym wyjątkowym projektem. Po ogromnym sukcesie naszej zeszłorocznej kolaboracji, w tym roku również mamy dla Was coś niezwykłego. Jej niezwykłość wynika z połączenia modowej pasji, praktyczności z charytatywnym celem. Zysk ze sprzedaży w całości zasili konto mojej fundacji @mrm_fundacja, która zajmuje się pomocą parom borykającym się z problemem niepłodności. To model, który pasuje zarówno do dziennych stylizacji jak i wieczorowych sukienek. Świetnie wyglada z dresem i cekinami. A piękny czerwony kolor dodaje energii w jesienno-zimowym okresie - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie.

 

Post spotkał się z ogromnym entuzjazmem internautów, a w komentarzach pojawiło się mnóstwo ciepłych słów:

Piękna jest ta kurtka i ten kolor. A do tego cel jest wspaniały!
Świetna kurtka i świetny cel!
Na taki cel, to mogę i kurtkę kupić

- czytamy pod zdjęciem.

Więcej o: