5 rzeczy, które według mężczyzn są najbardziej pociągające u kobiet. Nie chodzi tu wcale o wygląd

Nie da się ukryć, że mężczyźni to wzrokowcy, jednak to, co pociąga ich w kobietach to nie tylko takie cechy fizyczne, jak długie nogi czy pełne usta. Znacznie częściej, najbardziej atrakcyjne są drobne rzeczy, z których kobiety często nie zdają sobie nawet sprawy.
Zobacz wideo Oksytocyna: hormon, który niszczy stałe związki?

Wszechstronna wiedza i oczytanie

Nieprawdą jest, że mężczyźni obawiają się oczytanych kobiet, które mają szeroką wiedzą, można z nimi porozmawiać na wiele często trudnych tematów i czasem w pewnych dziedzinach są od nich mądrzejsze. Wręcz przeciwnie! Jeśli są tematy, na których znamy się lepiej, to choć czasem trudno im to przyznać, jest to dla nich bardzo intrygujące i pociągające. 

Sposób wypowiadania jego imienia

Choć trudno w to uwierzyć, ton głosu czy zdrobnienia, których używamy zwracając się do naszej drugiej połówki sprawia również jest dla nich bardzo pociągające. Mówiąc jego imię z miłością i czułością sprawiamy, że serce natychmiast zaczyna bić mu szybciej.

Okazywanie zainteresowania

Aby być atrakcyjną dla mężczyzny wcale nie chodzi o to, by zgrywać niedostępną w nieskończoność. Zwłaszcza wtedy, gdy on nie jest już nam obojętny. Mężczyźni bardzo szybko potrafią wyczuć nienaturalne zachowanie i poczują się odpychani. Bardzo ważne jest, by w pewnym momencie, kobieta nie bała się okazać swoich uczuć. Takie zachowanie sprawia, że kobieta jest dla mężczyzny niesamowicie pociągająca. 

Przeciąganie się

Tak, to wcale nie pomyłka. Przeciąganie się jest tak naturalnym i swobodnym zachowaniem, że mężczyźni postrzegają je jako bardzo urocze. Odbierają to jako sygnał, że czujemy się przy nich swobodnie i pewnie.

Skupienie

Mężczyźni uwielbiają obserwować kobietę, kiedy ta jest na czymś niezwykle skupiona. Nie chodzi tu jednak o udawanie, ignorancję czy obrażanie się na siłę i bez powodu, a prawdziwe skupienie na wykonywanej czynności. Jeśli jesteś zapracowana, zaczytana lub skupiona na wykonywaniu makijażu, to moment, w którym partner z pewnością nie może oderwać od ciebie wzroku.

Więcej o: