Ta kredka do ust to hit! Teraz kupicie ją za 10 zł. "Świetnie trzyma się na ustach"

Kosmetyk zapewnia pełen kolor i mocne krycie. Jednak to, co wyróżnia go najbardziej na tle innych tanich konturówek to długotrwała formuła.

Lip Matic marki Pierre Rene to konturówka, która zbiera bardzo dobre recenzje. Obecnie możemy ją kupić na promocji w drogeriach Hebe za 10 złotych.

Długotrwała konturówka z drogerii

Jak informuje producent, kosmetyk zapewnia pełen kolor i mocne krycie. Jednak to, co wyróżnia go najbardziej na tle innych tanich konturówek to trwałość. Długotrwała formuła sprawia, że kosmetyk utrzymuje się na ustach przez wiele godzin. Przez to konturówka porównywana jest często do znacznie droższej kredki (P)Outliner marki Marc Jacobs Beauty, której cena wynosi obecnie 100 złotych. 

Zobacz wideo Usta w stylu Kim Kardashian. Jak je zrobić?

"Świetnie trzyma się na ustach"

Lip Matic marki Pierre Rene doskonale zaznacza kształt ust, zapewnia piękny kolor i mocne krycie. Obecnie jest dostępna w dwunastu wersjach kolorystycznych. W zależności od sklepu zapłacimy za nią od ośmiu do dwudziestu złotych. Stacjonarnie możemy ją kupić m.in. w drogeriach Hebe, Natura oraz Kontigo. Oprócz tego znajdziemy ją w ofercie wielu sklepów internetowych. Oto niektóre opinie klientek, które można znaleźć w sieci, na temat tego produktu:

Wspaniała kredka, super trwała, ma piękne kolory!
Świetnie trzyma się na ustach. Idealnie podkreśla kontur, a kolor sam w sobie jest bezkonkurencyjny.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: