Powstanie film o Beacie Kozidrak. "Moje barwne życie w ciekawy sposób można pokazać na ekranie"

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Beaty Kozidrak. Niebawem powstanie film o artystce. Reżyserem i współscenarzystą projektu będzie twórca "Cichej nocy".

- Mam dla Was ogromną niespodziankę! Powstanie o mnie film!!! - poinformowała niedawno na swoim profilu na Instagramie Beata Kozidrak. Na razie nie wiemy jeszcze jednak, kiedy będziemy mogli obejrzeć produkcję w kinach. - Jestem bardzo podekscytowana!!! Trzymajcie kciuki - napisała artystka. 

Film zapowiada się bardzo ciekawie. Reżyserem oraz współscenarzystą projektu będzie twórca filmu, który zebrał rewelacyjne recenzje. Mowa o Piotrze Domalewskim, czyli reżyserze "Cichej nocy". Z kolei producentami filmu będą Leszek Bodzak i Aneta Hickinbotham. 

 

Beata Kozidrak o filmie: Będzie dużo muzyki

Beata Kozidrak to od lat jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Podejrzewamy więc, że film o jej życiu będzie cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Myślę, że moje barwne życie w ciekawy sposób można pokazać na ekranie! Będę wspierać twórców filmu, żeby powstał interesujący, piękny i mądry obraz, w którym będzie dużo muzyki

- napisała gwiazda

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo Jakie sposoby na swój wygląd ma Beata Kozidrak?
Więcej o: