Agnieszka Woźniak-Starak zachwyciła stylizacją w DDTVN. Wiemy, skąd pochodzi i ile kosztuje

Agnieszka Woźniak-Starak regularnie przykuwa uwagę swoimi stylizacjami, w których pojawia się prowadząc program "Dzień Dobry TVN". Ostatnio, sięgnęła po zestaw polskiej marki składający się z wyjątkowej koszuli oraz modnych spodni, który zachwycił widzów.

Agnieszka Woźniak-Starak od września tego roku dołączyła do grona prowadzących program śniadaniowy "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka występuje razem z Ewą Drzyzgą i nie da się ukryć, że widzowie bardzo polubili ten kobiecy duet. Agnieszka Woźniak-Starak znana jest ze swojego wyczucia stylu i uważana jest za jedną z lepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie, co regularnie udowadnia również swoimi stylizacjami podczas prowadzenia programu. 

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyciła stylizacją w DDTVN. To ubrania - mało znanej w Polsce - włoskiej marki

Agnieszka Woźniak-Starak prowadząc poniedziałkowy program skradła całe show swoją modną stylizacją. Na antenie pojawiła się bowiem w białej koszuli z geometrycznymi wstawkami, którą zestawiła z pasującymi jeansami. Widzowie nie mogli oderwać wzroku od prowadzącej. Okazuje się, że cały zestaw pochodzi z nowej kolekcji włoskiej marki MVP Wardrobe. 

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyciła stylizacją w DDTVN. Wiemy, skąd pochodzi i ile kosztujeAgnieszka Woźniak-Starak zachwyciła stylizacją w DDTVN. Wiemy, skąd pochodzi i ile kosztuje https://www.instagram.com/mvpwardrobe

Biała, bawełniana koszula z popeliny z długimi rękawami, w której wystąpiła Agnieszka Woźniak-Starak kosztuje na stronie 543 zł. Natomiast liliowo-biało-beżowe jeansy z prostymi nogawkami i wysokim stanem, ze szlufkami i przeszyciami to koszt 771 zł.

MVP Wardrobe to świat stylu w czerni i bieli, ale jednocześnie wypełniony kolorowymi wskazówkami

- czytamy na stronie. 

Zobacz wideo
Więcej o: