Pobiła rekord Guinnessa. Ta 17-latka ma najdłuższe nogi na świecie

Maci Currin to 17-latka z Teksasu, która jest posiadaczką najdłuższych nóg na świecie wśród kobiet. Niedawno została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa na 2021 rok.

Jak dowiadujemy się z wideo, które zostało przygotowane dla Księgi Rekordów Guinnessa, Maci Currin odkąd pamięta, zawsze była wyższa niż jej rówieśnicy (nawet na etapie przedszkola). Co roku zyskiwała około 10 centymetrów. Obecnie nastolatka ma 208,23 cm wzrostu. Prawa noga dziewczyny ma 134,3 cm, a lewa 135,267 cm, więc kończyny dolne stanową aż 64 procent jej wysokości. 

 

Trudne doświadczenia

Jak wspomina nastolatka, w szkole dokuczano jej z powodu wzrostu. Początkowo było to dla niej bardzo bolesne. Jednak z czasem, dziewczyna przestała przejmować się opiniami innych osób. Dzięki temu jej życie stało się zdecydowanie łatwiejsze i przyjemniejsze. Poza tym zaczęła także grać w szkolnej drużynie siatkówki. A jak wiadomo, w tym sporcie wysoki wzrost jest ogromnym atutem. 

Popularność w mediach społecznościowych

Od jakiegoś czasu posiadaczka najdłuższych nóg na świecie cieszy się sporą popularnością w mediach społecznościowych - m.in. na TikToku oraz na Instagramie. Jak zdradza, w przyszłości chce rozpocząć naukę w Wielkiej Brytanii. Oprócz tego chce pobić kolejny rekord. Maci chce zostać najwyższą profesjonalną modelką na świecie. 

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo
Więcej o: