Lidl sprzedaje supermodną kurtkę za mniej niż 100 zł. To hit na ten sezon i must have w każdej szafie!

Lidl ma obecnie w swojej ofercie ocieplaną i bardzo modną kurtkę typu ramoneska. Dostępna jest w dwóch kolorach i we wszystkich rozmiarach. I kosztuje zaledwie 99 zł.

Lidl po raz kolejny udowadnia, że można wyglądać modnie i stylowo i nie trzeba na to wydawać fortuny. Popularna sieć sklepów doskonale orientuje się w najnowszych trendach modowych i podąża za nimi. Dzięki temu możemy nosić modne i stylowe ubrania kupione w bardzo atrakcyjnej cenie.

Tym razem Lidl w swojej ofercie ma modną kurtkę typu ramoneska. Jest nie tylko stylowa i na czasie, ale również ocieplana, więc idealnie sprawdzi się podczas chłodniejszych dni jesiennych.

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Lidl sprzedaje modną kurtkę za mniej niż 100 zł

Lidl ma obecnie w swojej ofercie bardzo modną kurtkę typu ramoneska. To hit na ten sezon jesień 2020 i must have w każdej szafie! Taka kurtka jest nie tylko modna i stylowa, ale też praktyczna. Idealnie sprawdzi się do stylizacji zarówno na co dzień, jak np. w drodze do pracy czy na zakupy, jak również jako okrycie wierzchnie na wieczorne wyjścia.

Lidl sprzedaje kurtki ramoneski w dwóch kolorach. Dla fanek bardziej klasycznych i stonowanych kolorów jest czerń. Zaś kobiety, które lubią bardziej odważne i rzucające się w oczy odcienie, mogą postawić na czerwoną kurtkę. Dostępne są wszystkie rozmiary od 34 do 46.

Co ważne, kurtka ramoneska, którą kupimy obecnie w Lidlu, jest ocieplana, więc idealnie sprawdzi się w chłodne, jesienne dni. Wyposażona jest w kołnierz oraz podszewkę. Kupicie ją tylko za 99 zł. To naprawdę bardzo atrakcyjna cena w porównaniu z popularnymi sieciówkami. W nich podobne kurtki typu ramoneski (ocieplane) kupicie za minimum 200 zł.

Lidl sprzedaje supermodną kurtkę typu ramoneska za mniej niż 100 zł. To hit na ten sezon i must have w każdej szafie!Lidl sprzedaje supermodną kurtkę typu ramoneska za mniej niż 100 zł. To hit na ten sezon i must have w każdej szafie! fot. screen: www.lidl-sklep.pl

Więcej o: