Magdalena Boczarska na okładce Vogue. Zdjęcie podzieliło internautów

Magdalena Boczarska pojawiła się na najnowszej okładce polskiego wydania magazynu Vogue. Jednak nie wszystkim internautom fotografia przypadła do gustu. Uważają bowiem, że aktorka nie przypomina na niej siebie.

Magdalena Boczarska jest jedną z popularniejszych polskich aktorek filmowych oraz teatralnych. Rozpoznawalność zyskała dzięki takim produkcjom, jak "Testosteron" czy "Lejdis", jednak to główna rola w filmie "Różyczka" sprawiła, że widzowie dostrzegli ogromny talent aktorski Magdaleny Boczarskiej, a jej kariera nabrała tempa. Serca fanów skradła również postacią Michaliny Wisłockiej w filmie "Sztuka kochania". Magdalena Boczarska jest nie tylko niezwykle zdolną aktorką, lecz także bardzo piękną kobietą, która regularnie pojawia się na okładkach różnych magazynów.

Magdalena Boczarska na okładce Vogue. Zdjęcie podzieliło internautów

Magdalena Boczarska wzięła udział w okładkowej sesji do najnowszego wydania polskiego magazynu Vogue, czego zapowiedź pojawiła się ostatnio na Instagramie. Aktorka pozuje na zdjęciu w bardzo kobiecej, skórzanej sukience w kolorze bordowym na tle Warszawy. 

Już jest! Z dumą prezentujemy okładkę podwójnego, październikowo-listopadowego wydania "Vogue Polska" z aktorką, @magda_boczarska w roli głównej i z Warszawą w tle

- czytamy pod zdjęciem na Instagramie Vogue Polska.

 

Okładka magazynu podzieliła fanów aktorki. Część z nich jest zachwycona efektem końcowym, inni natomiast uważają, że Magdalena Boczarska zupełnie nie przypomina siebie na zdjęciu:

Szkoda tylko, że Pani Boczarska podobna zupełnie do nikogo, bo na pewno nie do siebie!
Udana okładka, piękna kolorystyka, nareszcie! Mam nadzieję wewnątrz zobaczyć sesję z utalentowaną i charyzmatyczną @magda_boczarska, która oprócz tego jest jeszcze piękną i fotogeniczną kobietą
Gdy zobaczyłam okładkę byłam pewna, że to pani Aneta Kręglicka.
Fajna okładka, tylko Boczarska zupełnie do siebie niepodobna
Myślałam, że to Angela Lindvall
Pani Boczarska to kobieta piękna kobieta, a tu nie przypomina siebie

- czytamy w komentarzach.

Zobacz wideo
Więcej o: