Agnieszka Kaczorowska w zjawiskowej kreacji na weselu. Postawiła na niedrogą stylizację z sieciówki

Agnieszka Kaczorowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z wesela, na którym była wraz z mężem w minione wakacje. Uwagę przykuła obłędna stylizacja tancerki, którą wybrała na tę okazję. Okazuje się, że cały zestaw pochodzi z popularnych sieciówek.

Agnieszka Kaczorowska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie dzieli się ze swoimi obserwatorami, których zgromadziła już ponad 370 tysięcy, momentami z życia zawodowego, a także prywatnego. Tancerka zdobywa ogromną sympatię internautów swoją naturalnością i szczerością, którą otwarcie pokazuje w swoich social mediach. Nie da się również ukryć, że Agnieszka Kaczorowska bardzo często zwraca uwagę fanek swoimi stylizacjami, a te zasypują ją pytaniami, gdzie mogą dostać poszczególne elementy garderoby. Nie inaczej było i tym razem.

Agnieszka Kaczorowska w zjawiskowej kreacji na weselu. Postawiła na niedrogą stylizację z sieciówki

Agnieszka Kaczorowska postanowiła powspominać ostatnie wesele, na którym była wraz z mężem i opublikowała na Instagramie zdjęcie zrobione na parkiecie podczas ich wspólnego tańca. 

Dziś wspomnieniowo wracam do letnich dni, kiedy bawiliśmy się na pewnym weselu... Ależ my lubimy ze sobą tańczyć. Kiedy i gdzie znów potańczymy @maciek.pela? 

- napisała tancerka pod postem.

 

Uwagę obserwatorek przykuła stylizacja, którą Agnieszka Kaczorowska wybrała na tę okazję. W komentarzach momentalnie pojawiły się pytania, skąd pochodzą poszczególne elementy, które zestawiła ze sobą tancerka. Okazuje się, że stylizacja wcale nie kosztowała fortuny, gdyż ubrania pochodzą z popularnych sieciówek.

Piękna stylizacja. Można wiedzieć skąd spódnica i top?

- zapytała jedna z internautek. 

Spódnicę kupiłam w lipcu w Massimo Dutti, a to (to było body) w Zara

-odpowiedziała Agnieszka Kaczorowska.

Zobacz wideo
Więcej o: