Lidl sprzedaje hitowe kurtki za mniej niż 70 zł. To propozycja tylko dla odważnych kobiet

Lidl ma obecnie w swojej ofercie ciepłe kurtki w bardzo modnym metalicznym kolorze. Dostępne są w trzech kolorach i we wszystkich rozmiarach. I kosztują tylko 64,90 zł.

Lidl postanowił wyjść naprzeciw potrzebom klientek fashionistek. W tym celu wprowadził do swojej oferty bardzo modne obecnie błyszczące kurtki w kolorze metalicznym. To hit na ten sezon jesień 2020! I propozycja przede wszystkim dla odważnych kobiet, które lubią wyróżniać się swoim strojem. W takiej kurtce na pewno nie przejdziesz niezauważona na ulicy.

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Lidl sprzedaje modne kurtki w kolorze metalicznym za mniej niż 70 zł

Lidl po raz kolejny udowadnia, że można wyglądać modnie i stylowo, nie wydając na to fortuny. Popularna sieć sklepów wprowadziła właśnie do swojej oferty bardzo modne kurtki w kolorze metalicznym. Jak widać, Lidl doskonale orientuje się w najnowszych trendach modowych i na bieżąco podąża za nimi. Dzięki temu możemy nosić modne i stylowe ubrania kupione w bardzo atrakcyjnej cenie.

W ofercie sklepów Lidl znajdziemy obecnie kurtki w modnym kolorze metalicznym. Co ważne, są one wyprodukowane ze specjalnego materiału wierzchniego, który nie pochłania wody. Dzięki temu idealnie sprawdzą się podczas deszczowych, jesiennych dni. Dodatkowo wyposażone są w kołnierz ze stójką - w ten sposób jeszcze lepiej chronią przed zimnem. 

Kurtki dostępne są we wszystkich rozmiarach: od 34 do 46. W ofercie znajdziemy trzy metaliczne kolory:

  • czarny (propozycja bardziej stonowana, ponieważ metaliczny odcień znajduje się tylko na dole, nie na całej kurtce),
  • srebrny,
  • różowy.

Za taką modną kurtkę w metalicznym kolorze zapłacimy w Lidlu 64,90 zł. Dużo taniej niż w popularnych sieciówkach.

Lidl sprzedaje hitowe modne kurtki za mniej niż 70 zł. To propozycja tylko dla odważnych kobietLidl sprzedaje hitowe modne kurtki za mniej niż 70 zł. To propozycja tylko dla odważnych kobiet fot. screen: www.lidl-sklep.pl

Więcej o: