Córka Kate Moss skończyła 18 lat. "Piękność". Jest podobna do mamy?

Córka Kate Moss obchodziła niedawno swoje 18. urodziny. Jak obecnie wygląda Lila Moss i co dostała od swojej mamy z okazji osiągnięcia pełnoletniości? - Muza - komentują fani.
Zobacz wideo Modelka plus size pokazała, co je w ciąży

Kate Moss jest jedną z najpopularniejszych modelek na świecie. Swoją przygodę ze światem mody rozpoczęła już w wieku 14 lat, kiedy to na lotnisku JFK w Nowym Jorku została zauważona przez Sarę Ducas ze "Storm Agency". Od tamtego momentu kariera Kate Moss nabrała tempa. Dziś, Kate Moss może pochwalić się współpracą z takimi markami, jak Calvin Klein, Dolce & Gabbana, Versace, L’Oreal, Yves Saint Laurent czy Chanel. Obecnie, modelka zajmuje się prowadzeniem własnej agencji modelingowej Kate Moss Agency oraz wychowywaniem córki, która skończyła niedawno 18 lat i zdecydowała się podążać śladami swojej mamy.  

Córka Kate Moss skończyła 18 lat. Jak teraz wygląda Lila Moss? 

Choć Kate Moss przez długi czas dbała o to, by jej córka nie weszła do świata modelingu zbyt szybko, gdyż sama bardzo wcześnie rozpoczęła swoją karierę i doskonale zdaje sobie sprawę, ile wyrzeczeń ją to kosztowało, to od pewnego czasu, Lila Moss (pod okiem mamy) również spełnia się jako modelka. Na swoim koncie ma już współpracę z takimi markami, jak Marc Jacobs czy udział w pokazie MIUMIU SS21. Fani Kate Moss są zachwyceni jej córką i uważają, że Lila również ma szansę na ogromną karierę w tej branży. 

Jesteś zjawiskowa
Muza
Absolutnie przepiękna

-piszą fani pod jej zdjęciami na Instagramie.

 

29 września, Lila Moss obchodziła swoje 18. urodziny. Z tej okazji otrzymała od swojej mamy wyjątkowy prezent. Kate Moss podarowała córce swojego białego Mini Coopera, czyli auto, które było jej pierwszym samochodem.

Więcej o: