Anna Lewandowska w modnych botkach na jesień. To hit tego sezonu! Gdzie można takie kupić?

Anna Lewandowska po raz kolejny udowodniła, że ma doskonałe wyczucie stylu i obowiązujących trendów. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w modnej stylizacji z botkami, które są hitem tej jesieni.
Zobacz wideo Anna Lewandowska pochwaliła się nową fryzurą

Anna Lewandowska jest dla wielu osób ogromnym autorytetem w kwestii zdrowego stylu życia. Trenerka na swoim blogu oraz w social mediach regularnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem na temat treningu oraz zdrowego żywienia. Ponadto, Anna Lewandowska uważana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet polskiego show-biznesu. Żona Roberta Lewandowskiego zachwyca nie tylko wtedy, gdy pojawia się na czerwonym dywanie, lecz także na co dzień, kiedy pokazuje swoje stylizacje na Instagramie.

Anna Lewandowska w modnych botkach na jesień. To hit tego sezonu!

Anna Lewandowska opublikowała ostatnio na swoim instagramowym profilu zdjęcia z finału swojego wyzwania treningowego. - Nie mam słów! To był niesamowity dzień! Dziś odbył się finał #FIGHTERCHALLENGE @martusia_gat i @magdalena.beale - dwie piękne, wspaniałe kobiety, które wyróżniłam po udziale w moim wyzwaniu za to, że pokazały swoją siłę charakteru, determinację, konsekwencję, samodyscyplinę i... wiarę w siebie! Wiem, że takich kobiet jest tutaj ze mną wiele! Widziałam dziś na ich twarzach szczęście, satysfakcję, spełnienie. To efekt osiągnięcia celu i duma z udziału w wyzwaniu na 100% do samego końca - napisała pod zdjęciem Anna Lewandowska.

Na tę okazję, Anna Lewandowska wybrała basicową, ale niezwykle modną stylizację składającą się z czarnego t-shirtu i jeansów o długości 7/8 w w tym samym kolorze, do których dobrała skórzane botki, które są hitem tej jesieni. Trenerka wybrała model butów od Isabel Marant, których koszt to około 2395 zł. Dla osób, które poszukują czegoś z niższej półki cenowej mamy również dobrą wiadomość. Podobne modele znaleźć można obecnie w wielu popularnych sieciówkach.

 
Więcej o: