Rusza promocja w Rossmannie. Niektóre kosmetyki nawet do 60 procent taniej

Co jakiś czas sieć drogerii Rossmann wprowadza atrakcyjne promocje. Na początku tego tygodnia w sieci pojawiły się pierwsze informacje dotyczące zbliżającej się akcji.

Jak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Picodi.com, przeciętna Polka wydaje na kosmetyki około 1414 zł w ciągu roku. Poza tym zazwyczaj tego typu zakupów dokonuje w czasie promocji. Nie dziwi więc fakt, że promocje, które sieć drogerii Rossmann wprowadza co jakiś czas, wzbudzają spore zainteresowanie.

Promocja w Rossmannie - zasady

Promocja zacznie obowiązywać w piątek 16 października i potrwa do soboty 31 października lub do wyczerpania zapasów z danej oferty. Akcje promocyjnie w sieci drogerii Rossmann cieszą się zazwyczaj sporą popularnością. Warto więc pośpieszyć się z zakupami. 

Zniżki będę dotyczyć różnych marek kosmetycznych. Akcja obejmie wybrane kosmetyki do makijażu. Co ciekawe, cena niektórych produktów będzie obniżona nawet o 60 procent. 

Już niebawem na stronie internetowej drogerii zostanie opublikowany szczegółowy wykaz i lista kosmetyków objętych promocją. Poza tym podobnie jak w przypadku innych akcji promocyjnych w sieci Rossmann produkty w sklepie zostaną oznaczone specjalnymi etykietami

Może cię także zainteresować:

Zobacz wideo Jak wykonać prosty i efektowny makijaż?
Więcej o: